Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek? Csak szerelemből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Csak szerelemből lehet összejönni valakivel vagy elég ha csak bejön az illető és annyira nem is vagyok benne biztos?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szerelemből tenném, teljesen felesleges valakivel együtt járnod, ha nem szereted, csak hogy legyen valakid...lehet a fiút/lányt fogod ezzel megbántani, ha már megunod és nem fog kelleni.
2016. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem lehet szerelem nélkül is.Ha jobban megismered lehet hogy a szerelem is jönni fog.Ha meg nem akkor megmondod neki kedvesen hogy nem működik és kész.
2016. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Össze lehet jönni szerelem nélkül is, de nincs sok értelme.

Sajnos sokan csinálják így, mondván "majd később kialakul", aztán 90%-ban ebből lesznek a legnagyobb szerelmi csalódások, arról nem is beszélve, hogy ezzel érzelmileg becsapod a másikat.

Ameddig "csak bejön", addig egyszerűen csak élvezd a társaságát, ismerkedjetek, barátkozzatok, aztán idővel vagy szerelem lesz belőle, vagy nem.

2016. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!