Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy lány barátja akivel ritkán tartotta a kapcsolatot mióta velem van, de a lány arra kéri, hogy beszéljenek gyakrabban megint, a páromnak nincs ellenvetése de megkérdezett nem bánnám-e, a válasz az volt, hogy de bánnám és szerinte túlreagálom az egészet.

A baj itt az, hogy a lány odavan érte, ő sose lépne félre de valamiért mégis nagyon nagyon zavar ez az egész.



A párom 30/F én 25/L

És az a bizonyos lány barát 20 éves


2022. szept. 5. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Engem egyáltalán nem zavart, amikor a párom tartotta a kapcsolatot a lány barátaival (közülük egy, picit kisebb korkülönbséggel, szintén bele volt zúgva a páromba). Én bíztam annyira benne és önmagamban, hogy tudtam, hogy nem lesz gond (nem is lett).
2022. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

De csak azért mert nő.


Az emberek többsége ezt nem képes elfogadni, ha az embernek a társa ellenkező nemű.

Pedig lehet barátság 2 ellenkező nemű ember között.


Te sem mondanál le a legjobb barátodról ha az férfi lenne.


Amíg nem kezd el titkolózni, és nem csak a wc-én olvassa a telefont, vagy amíg nem késik túl sokat anélkül, hogy szólna érte vagy nem lenne túl sok üres idő amiről hazudik addig nincs gond.


Én azt javaslom ilyenkor, hogy találkozz a nővel , ismerd meg te is.

2022. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez sok tényezőtől függ, pl. mióta ismeri párod azt a lányt. Ha gyerekkoruk óta, akkor legyél rugalmasabb. Ha már teelőtted ismerte, és volt olyan időszak, amikor mindketten egyedülállók voltak, akkor szintén legyél rugalmas. Ha akkor nem jöttek össze, akkor nyilván nincs köztük kémia.

Hadd jegyezzem meg, hogy férfiként nekem is volt olyan hölgyismerősöm, akivel többen összeboronáltak, mikor láttak minket az utcán beszélgetni, pedig egyszerűen nem voltunk egymásnak esetei. Pedig elég hosszú időszakok voltak, amikor mindketten párt kerestünk.

Aztán neki is lett férje, meg nekem is feleségem.

2022. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Azt senki nem olvasta el hogy a lány oda van a kérdező pasijáért?

Szerintem a párod helyében eleve hagynám a csajt ha tudnám hogy oda van értem de nekem van barátnőm. A jelenlegi ritka beszélgetések akkor bőven elegendőnek kéne lenni. A csaj nem fog megelégedni sose annyival amennyit a pasid ad.

2022. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
4 Javítás - a kérdező azt állítja, hogy az a lány odavan a párjáért. Ezt egy féltékeny embertől nehéz elhinni, de nem is releváns a válaszok szempontjából.
2022. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg igenis fontos tényező, hogy a csaj odáig van a Kérdező pasijáért, ugyanis ő a szorosabb viszonyt éppen emiatt kérte. Ha pasi lennék és szeretném, tisztelném a barátnőmet, húznék bizonyos határokat a másik csaj felé.
2022. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, bevallom ez (amit 4-es írt) elkerülte a figyelmemet.

Akkor erről beszélgetni kell a kérdezőnek a párjával.

Normális esetben ha én szeretem a feleségemet és hűséges akarok maradni hozzá, és ilyen helyzetben rám nyomulna egy nő, az engem is zavarna, és ha nem tudnám leállítani, akkor inkább nem találkozgatnék vele. Ha a férfi mégis rendszeresen találkozik ezzel a nővel, akkor azért legalábbis jólesik az egójának, hogy valaki odavan érte. Nem szerencsés dolog ez, nem korrekt a kérdezővel szemben.

2022. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egészséges, hogy egy harmadik fél (mivel a csaj oda van érte) részt akar venni az életébe, heti vagy, ami még durvább napi szinten esetleg??


"......páromnak nincs ellenvetése de megkérdezett nem bánnám-e, a válasz az volt, hogy de bánnám és szerinte túlreagálom az egészet."

Akkor minek kérdezte meg, ha figyelembe se veszi a válaszod? Neki az lett volna a jó, ha azt mondod persze nem bánom, hogy bánnám... Ha meg az a válasz, hogy de bánom, akkor meg mit reagálod túl. Itt is látni milyen válaszra számított....


Valakinek ez belefér, valakinek ez nem. Az, hogy itt ki mit mond, az rajtad nem nagyon segít... Hiába írják itt, hogy de nekik belefér, ha neked nem.


Tegyük fel, hogy akkor jó beszélgessenek. Utána mi lesz a következő? Tali? Az is beleférjen? Na ne szórakozzunk már...


A hapsi haverkodjon hapsikkal. Jól esik neki, hogy valaki csorgassa a nyálát meg keresgeti, hogy beszéljenek többet.

2022. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ugye itt senki nem olyan naiv, hogy azt gondolja, kérdező pasijának minimális szinten sem jön be a csajhaverja?


és ha két ember akar beszélgetni, meg fogják tenni úgy, hogy a másik ebből az égvilágon semmit észre sem vesz, ráadásul a technikai újítások is a kezükre játszanak.

snapchat, törölhető fb-chat, titkos mail címekről navigált kommunikáció.


tudom, mert voltam ilyen helyzetben...

2022. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Azt senki nem olvasta el hogy a lány oda van a kérdező pasijáért?" ---> ezaz ami nem biztos, mert sokszor ezt túlgondolják...
2022. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!