Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért vagytok ellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ellene a férfi vágyaknak?

Figyelt kérdés
Tele van az oldal, hogy nem veszitek a szátokba vagy szex közben csak mozdulatlanul fekszetek. Még az óvszer felhúzásban sem vesztek részt. A legrosszabb esetben még az ondó sem érheti a testeteket.
2022. szept. 5. 11:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Mert a szex nem csak a férfi vágyáról szól, hanem mindkét félnek a jólétéről.
2022. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Jaj mert ma is volt egy tök kamu kerdés, amiben azt írja a farkat is csak zsebkendővel fogja meg a bnője. Ezeket unatkozó trollok írják.
2022. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez kétodalú. Nekem volt párom aki szinte nulla volt az ágyban, nem élveztem, az orál egyoldalú volt ugyhogy én sem adtam. Tipikusan az essünk már túl rajta.

Na de ha a pasi is jó az ágyban ott nincs mese. Kihozza belőlem azt az oldalamat is ami még nekem is új.

2022. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez az én testem, és azt csinálok/csinálnak vele, amit én akarok.


Mondom ezt úgy, hogy nem szeretem az orális szexet, de a párom kedvéért akarom csinálni. De van olyan is, amit még azért se.

2022. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Lehet én vagyok kivétel, de leginkább csak nimfomán nőkkel találkoztam, akik egész nap szexelni akartak. Főleg 30 felett.
2022. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
6%
5# Igen, te vagy a kivétel. A legtöbb nő sérült, szorongó, milliárdos utazó akar lenni, stb. Ezek miatt pedig a szexhez sincs kedvük.
2022. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mer a férfiak aztán marha jók az ágyban 😂

Eddig akinek olyan igényei voltak meg állította, h jó az ágyban avval volt rossz.

Fedfiba is sok csak fekszik, mint egy fa. Nyalni nem tud vagy nem akar és még lehetne sorolni.

2022. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%

Hékás!!! Nem minden lány ilyen! 😊

L

2022. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Aki ennyire finnyás, az ritkásan fog répát.
2022. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem adni az orált. Kapni már nem, szóval ez nálunk mindig egyoldalú. Még le is nyelném, ha nem cigizne, mélytorkozni is rendszeresen szoktam. Az anált is engedem néha, hiába utálom. Olyanokban is benne vagyok, mint kikötözés, bilincs, enyhe folytogatás, fenekelés, stb. A mozdulatlanul fekvés viszont sajnos valóban fennáll nálam, DE nem azért, amit te gondolsz. Sok évnyi folyamatos, és egy pillanatnyi trauma eredménye, egész egyszerűen lefagyok olyankor, elsírom magamat, és alig kapok levegőt. Ha nem nekem kell csinálnom valamit, mozognom, akkor ez már enyhébb, most "csak" szorongok és ritkán sírok, de legalább kapok levegőt rendesen. Párommal szerencsére összeillünk ilyen szempontból, mindig mondom neki, hogy olyan bűntudatom van, amiért én nem csinálok semmit, de szokta mondani, hogy neki jó így mert amúgyis azt szereti, ha ő irányít, ő mozog, ő csinálja a dolgokat.
2022. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!