Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők egy férfi vesztességét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők egy férfi vesztességét maximum meddig viselik el?

Figyelt kérdés

Mindig jön vesztes fogalmával kapcsolatban az a kérdés:


"Mi számít vesztesnek?",


szóval akkor számítson az vesztesnek amit a fogyasztói, modern nyugati társadalom végülis annak tart:


"minden olyan férfi aki éppen most nem szellemi, jól fizető, menő munkát csinál, hanem akár másodállásban, akár főállásban fizikai munkára is kényszerül, vagy éppen előre nem belátható ideig egzisztenciális problémái vannak vagy a szellemi munkájával nem keres jól"



2022. szept. 5. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Na milyen rohamosan fejlődnek ezek az egyszerű melós kérdések. =D
2022. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
En soha nem álltam le "vesztes" tipusu pasival. Egyszerüen taszit, nem vonz. A csóróság nekem taszito....én szeretek jól elni, szép helyekre utazni, szep helyen lakni, szeretem, ha mindenre jut elegendő pénz, nem kell a számlákkal sakkozni, vagy a boltban fillérezni! Biztos van akinek nem fontos...olyanokkal kezdj!
2022. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
2. És ha vesztes lenne, de szeretnéd? Az nálad gondolom nem pálya, mert elsősorban azt nézed, mit kaphatsz tőle, nem a személye a fontos.
2022. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
A párom asztalos. Fizikai munkát végez. Most akkor vesztes lenne? Nem hiszem.
2022. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4. Én is ismerek ilyet. Építő szakmában, felesége van, anyjuk házában élnek, jól megvannak mert szeretik egymást.
2022. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Megpróbálhatnánk ezenkívül elutasítani azt az életstílust, amelynek a középpontjában a vásárlás áll. Nincs elegendő erőforrás és energia arra, hogy mindenki fényűző fogyasztóként élhessen. Ehelyett sok más módon javíthatnánk mindannyiunk életminőségét.


Az Egyesült Államok és sok más ország társadalma is régóta abban a hitben él, hogy az "életminőség" annyit jelent: keményebben dolgozni, többet fogyasztani, és meggazdagodni. De ha valóban ez tesz boldoggá bennünket, akkor miért olyan magas a stressz, a depresszió, a kábítószer-használat szintje? Mi lenne, ha a gazdaság úgy lenne kialakítva, hogy az emberek kevesebbet dolgozzanak, így több idejük jutna a barátságra, a kikapcsolódásra, a természetre, a művészetek gyakorlására és élvezetére? A kutatások szerint ezek a dolgok teszik valóban boldogabbá az embereket – ráadásul sokkal kevesebb energiát és természeti kincset igényelnek, mint a fogyasztói árucikkek szakadatlan előállítása." Naomi Klein: Hogyan változtassunk meg mindent?

2022. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Vesztesnek lenni szerintem nem egy élethelyzet(ben benne levés), hanem egy mentalitás. Konkrétan a belenyugvás, a kevesebbel is beérés (egyszóval: a lustaság, kényelmesség).
2022. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

6. "DOLGOZZ! - FOGYASSZ! - DÖGÖLJ MEG!"


A kapitalizmus 3 nagy alapelve, kendőzetlenül!


Ismered?

2022. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7. Az mekkora vesztes, aki egy tál rizsért dolgozik Afrikában?

És akik áradásban, sárlavinában veszítették el az otthonukat Indiában?


Szülessetek oda, akkor majd dobálózhattok veszteséggel, lúzerséggel!


Örüljetek hogy van mit zabálni, mert lassan Európa is nagy veszteségek elé nézhet!

2022. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5# mi saját házban lakunk😅 ami hitelmentes.
2022. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!