Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fura, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura, hogy a barátnőm "letagad" a közösségi platformokon?

Figyelt kérdés

A letagad nem egészen pontos, csak elkerüli az erre vonatkozó kérdéseket, és sose jelenti ki, hogy van párja. Influencer twitchen és tiktokon. Még egészen kicsi a követő tábora, de stabilan növekszik. Szerinte, ha beismerné, hogy vagyok, akkor megakadna a folyamat.


Szerintetek komolytalan vagyok, hogy ez zavar engem?


2022. szept. 5. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet marketingeli magát , mert tudja hogy a számok jobban pörögnek ha szinglinek mutatja magát ( vagy kirakja az àrut )


De azért ez elég gáz

2022. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ezt komolyan a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriába akartad?

Ez olyan 14 éves szint.

2022. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Hááát, valamit valamiért. Én főállásban dolgozom + vállalkozom és a szabadidőmet áldozom ezért.

Ő tudja hogy szart se érne el ha tudnák hogy pasija van. Ha komolyan akarja csinálni, akkor nem mutat be senkinek és nem is veri nagy dobra (ő ezt az árat fizeti).


Gondolj bele, követi x ember, megtudják hogy te vagy neki. Szerinted mennyire kezdik ki a kapcsolatot, esetleg téged a gyökerek (szerintem nagyon)? Ez pedig független lesz attól hogy Te hogy nézel ki, milyen vagy, stb. Elkezdhetik ellened beszélni a sz.rházibbak, stb. Ez egyáltalán nem hiányzik senkinek.

Felteszem jól néz ki a csaj, ergo megszokta hogy csorog utána a pasik nyála és tudja kezelni, illetve tudja miért van veled. Ne parázz, segítsd és többre fogja értékelni, mint bármi mást!

Mondom ezt férfiként.

2022. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

3-as vagyok és igen, komolytalan. Tiszteletben kell tartani amit akar.

Nézd meg hány influencer teszi közzé a magánéletét. Hát az okosabbak nem.

2022. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!