Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért rakják ki az emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rakják ki az emberek a közösségi platformokra a gyűrű emotikont, a együtt vannak valakivel?

Figyelt kérdés
Őszintén, szerintem ez a kérdés több kategóriában is megállja a helyét, de végül ide tettem. A lényeg, hogy én eddig úgy tapasztaltam, hogy főleg szívet tesznek ki. Gondolok most pl instagramra, hogy kiírják a dátumot, vagy nevet és mellé egy szívet. De láttam múltkor, hogy gyűrű is van, meglepődtem, hogy eljegyezték a lányt vagy már férjhez ment, de kiderült hogy egyik sem. Egyik barátnőm pedig mondta, hogy neki több ismerőse is kiteszi, és hogy ez "szokás". Ezt nem érem fel ésszel :D Ha nincs gyűrű az ujjadon, akkor miért kell az az ikon? (és nem, nem tudok érintetteket megkérdezni sajna)

2022. júl. 31. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miert ne.
2022. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Figyelemfelkeltés.

Lásd te eseted , sikerült!

2022. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy akkora majomság ez, értelmetlenség egyben. Ma ezzel kavar az illető, de holnap lehet, hogy már más lesz kint. Gyűrű: nem olyan bizti, hogy totál tartós lesz az a kapcsika, így csak saját magukat égetik sokan.
2022. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tini- és elhúzúdó tinikorban jellemző.
2022. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!