Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom gépén több száz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom gépén több száz (500+) képet találtam az exéről, többek között "olyanokat" is, nagyon kivagyok. 😭 Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy rakat közös kép, egy csomó olyan, amin csak a lány van, és pár "olyan" kép is.

Csak úgy mellékesen, rólam egy darab kép nem volt ott, pedig mi régebb óta vagyunk együtt, mint ameddig ők voltak.

Dolgozik, éjfél körül jön haza, nagyon kivagyok, itt bőgök, mit csináljak? 😭


Van a gépén egy Photoshop-szerű alkalmazás, amit régen én is használtam, egy pár napja megkérdeztem, hogy majd kipróbálhatom-e, mielőtt én is újra letölteném. Most akartam kipróbálni, ahogy rákattintottam a kép tallózására, ott dobott fel egyből egy pár képet, így vettem észre az elsőket. A többit utána magamtól néztem meg a mappákban.



2022. szept. 5. 21:16
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja és egyszer már a telefonjában is találtam. Ugyanarról a lányról, de azok más képek voltak, azok meg a gépén nem voltak rajta. Akkor egymás mellett ültünk és Insta sztoriba akartunk kitenni valami képet, és amikor rányomtam, ott is egyből azokat a képeket adta ki.
2022. szept. 5. 21:25
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

lehet még nem felejtette el, de nekem is millió kép volt régről, ne is foglalkozz vele.

esetleg beszéld meg vele, de ne meló után, pihenjetek aztán összebújva kérdezd meg tőle.

de ne veszekedjetek, a múlton nem érdemes.

2022. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Mikor lett vége az ex kapcsolata?

Rólad hol tartja a képeket?

2022. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Ezek után biztosan nem akarok összebújva aludni vele, sőt, inkább kimegyek a kanapéra aludni.

Kb 4-4,5 éve lett vége a kapcsolatuknak... Mi lassan 2 éve vagyunk együtt.

A telefonjában van egy pár, de velem közel sincs ennyi közös képe, se rólam.... Mondom, volt vagy 500 kép... rólam jó ha van max 30.

2022. szept. 5. 21:29
 5/32 anonim ***** válasza:
33%
Az a legnagyobb gondod, hogy szebb mint te?
2022. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
16%
Kuldd at a kepeket, igy eleg nehez barmit is mondani.
2022. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem túlreagálod.

Beszéld meg vele nyugodtan.

2022. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem... ha a világ legcsúnyább lányának tartanám, akkor is ugyanígy ki lennék akadva. Hl normális az, hogy az ember több száz képet, többek között erotikus képeket tárol az exéről, amikor már rég szakítottak és új barátnője van?
2022. szept. 5. 21:31
 9/32 A kérdező kommentje:
Miért küldeném át a képeket?
2022. szept. 5. 21:32
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem elfelejtette ezeket a képeket, különben oda sem engedett volna a géphez.
2022. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!