Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha teljesen úgy viselkedik, olyanokat ír nekem, mintha már együtt lennénk?

Figyelt kérdés
Semmi sem történt. Se kavarás, se semmi. Csak flört és kölcsönös vonzalom. De mégis úgy viselkedik velem, mintha már "járnánk". Ez elég bizarr. Mit csináljak?
2015. márc. 31. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
basszus ez lehet én vagyok
2015. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ha nem szeretnél tőle semmit sem, akkor minek kellett úgy viselkedj, amiből azt szürte le, h jártok?!
2015. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a fene bajod van neked ?

Mit értesz ezalatt, hogy úgy viselkedik ?

Ha komolyan vonzódsz te is akkor miért csodálkozol azon, hogy úgy viselkedik irántad mint aki tudja, hogy vonzódsz hozzá ?

Arra nem gondoltál lehet neki még nem volt kapcsolata és kicsit most zavarba van és kapkod az elején?...de ha ő maga bejön neked akkor mégis mi a gond ? Örülj, hogy meg van a kölcsönös vonzalom és úgy tekint rád mint a leendő párjára.


Egyre jobban elbutulnak az emberek.....

2015. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!