Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy vissza jöjjön hozzám a szerelmem? Csak vele tudom elképzelni az életemet.

Figyelt kérdés

Az anyja keverte be a szart feljelentette a fiát mintha én jelentettem volna fel. Nagyon gonosz anyja van. A fia meg egy jólelkű hiszékeny.

Nekem mondta az anyja hogy eléri hogy többet ne legyen az enyém a fia.

Fia mindig mondta nekem, hogy vigyázzak az anyjával, ne beszéljek vele, egyszer felhívott az anyja és azt mondta hogy feljelent engem a rendőrségen hogy loptam a fiától pénzt, erre másnap felhív a szerelmem hogy fel lett jelentve és állítólag én jelentettem fel, tudom hogy az anyja volt tudom hihetetlen de ez a nő még a saját fiát is képes feljelenteni és meg is tette, úgy állította be mintha én jelentettem volna fel. Mit lehetne tenni? Nagyon elkeseredett vagyok!!! Vissza akarom életem szerelmét szerezni.


Az anyja nagyon gonosz manipulatív ember direkt ugy intézi a dolgokat hogy a fia ne tudjon róla milyen szart kevert. Arról sem tud a barátom, hogy az anyja megfenyegetett a telefonba. Valahogy ki kéne derülnie hogy én vagyok az ártatlan és így vissza jönne hozzám a szerelmem.


Anyja állandóan hazudik, mindenkit uszít egymás ellen, elején nagyon kedves volt, de igaza volt a szerelmemnek hogy óvakodni kéne tőle.



2022. szept. 6. 08:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Az anyja lopta el a pénzt a szerelmemtől mintha én tettem volna. Nagyon szörnyű
2022. szept. 6. 08:47
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Már a sokadik ilyen cikket olvasom:

[link]


[link]


na ugye.

2022. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenben az anyja mellé állt, neki hitt, akkor jobb, hogy így alakult. Engedd el!
2022. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
haha nagyon viccesek vagytok, nem ismeritek az anyját már börtönben is volt, kijátszik mindenkit nem lehet neki nemet mondani mert akkor elver nagyon csúnyán.
2022. szept. 6. 09:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnél, hogy megszabadultál egy ilyen családtól. De ezek szerint te úgy szereted, ha fáj.
2022. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Hülyegyereket akarsz visszakapni?

Tedd szét a lábad.

Más esély nincs.

2022. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi anyóshorror
2022. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anyja, börtönben? Ez valami cigó család?
2022. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!