Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esett ennyire rosszul? (Lent)

Figyelt kérdés
Én és a barátom egy meleg pár vagyunk. Kb. másfél éve vagyunk együtt. Eléggé féltékeny típusok vagyunk ( főleg én ). Pár napja néhány ismerőssel egy szórakozóhelyen voltunk, ahol mindannyian elég sokat ittunk. Táncoltunk, azonban a társaságunk negyedik csaj tagja és a barátom elég érdekes módon táncoltak. A csaj kokretan a segget a farkahoz dorgolve táncolt, barátom keze a csipojen és úgy táncoltak erotikus nezesek közepette. Kiakadtam. Most kb. én vagyok mindenki szemében a hülye mert emiatt kiakadtam hogy egy meleg csávó egy csajjal így táncol. (Szerintem ez nekem akkor is egy megaláztatás ha semmi sem történik)

2022. szept. 8. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem megalázó, csak kellemetlen. Lehet, hogy tetszett neki az a lány. (Persze ha féltékeny vagy, mindent felnagyítva látsz.)
2022. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő azt állítja hogy soha nem szexelne csajjal, nem jött be neki, soha fel sem állna neki csajra. Ezzel bizonygatja, hogy bolond vagyok, amiért kiakadtam.
2022. szept. 8. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Elég kellemetlen szitu, de ez az amit mi nem tudunk helyettetek megoldani hiába vársz tőlünk megerősítést.
2022. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Erre mi valóban nem igen tudunk mit mondani. Csak te, ti tudjátok, mekkora esélye van annak, hogy egy meleg srácnak egy csaj is bejöjjön ilyen szinten.

Helyedben átmennék a szexualitás-homoszexualitás kategóriába, és ott kérdezném meg a többiektől.

2022. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom sértene az egódat ha elhagyna egy nőèrt

🤣🤣🤣


( Lehet troll kérdés , lehet igazi ki tudja a mai világban ki van man' kivel )

2022. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem! Ha a pasid nem biszexuális, akkor nincs miért féltékenykedni.

1,5 év után ennek egyértelműnek kellene lennie!

2022. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
jajj, ezek a melegek
2022. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. Ti nem tudtok nőkhöz vonzódni így szerintem nincs miért féltékenynek lenned. Persze elhiszem sz*rul esik az ilyesmit látni.
2022. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Én hetero nő vagyok és hülyének nézném a párom, ha arra lenne féltékeny ahogy egy másik nővel táncolok. Amikor egyértelműen nem vonzódom a nőkhöz.

De, ha azt mondaná, hogy kínos vagy sok volt azt még megérteném.

2022. szept. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk normális körülmények között ha van valakim, akkor nem fogom másnak engedni, hogy intim közelségbe kerüljön hozzám. Akkor sem, ha egyébként a szexualitásomból adódóan semmit nem akarnék tőle.


#9: Itt nem maga a tánc a lényeg. Hanem hogy kb. letaperolta.

2022. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!