Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is hisztis p*** tartanak ha vágyik egy kis romantikára? És van olyan nő aki beveszi egy férfitól hogy ő nem tudja hogy kell udvarolni?

Figyelt kérdés

Szerintetek van olyan réteg aki tényleg nem tud udvarolni? Nem tudja kimutatni a szeretetét? Hogyan lehet megtanítani..?


Ezek a dolgok történtek:. Átjöttem páromhoz (még csak 10. Hónapja vagyunk együtt..) játszottunk a gépen / ps.. csináltam neki vacsorát, kipróbáltunk pár dohányt közösen mert szeretnénk váltani,

én végig aranyosodtam, kedvében jártam, úgy éreztem mindenhogy is.. eltelt pár óra előtte beszéltük hogy legyen valami, telik tovább az idő még mindig semmi, játszik/elvan,. bejelentettem hogy jó szeretnék hazamenni, erre persze nem engedett el, beállt az ajtó elé satöbbi; itt nem agresszívan viselkedett, sőt aranyoskodott meg hogy ő szeretne most velem aludni meg fáradt meg holnap megint dolgozik satöbbi, vártam hátha kicsit romantikusabb lesz, mondta hogy megyünk egyet lőni mert miért ne legalább felmér, na mindegy, én meguntam megyek haza duma újraindult, itt romantikus volt meg annyira aranyos de körülbelül kettő percig.. utána megint próbálta megbeszélni, idegeskedve munkára hivatkozva.

Aztán ezzel megint telt az idő az egész kisebb vita alatt elmondtam neki vagy hétszer hogy az a bajom hogy nem érzem azt hogy örülne annak ha maradnék.. nem tesz semmit, nem romantikus.. volt hogy párszor felemelte a hangját.. megint csak a fáradságra hivatkozva, erre megkaptam ő nem tudja azt hogy kell…(romantikusnak lenni) Ezt persze már normális hangon. Én kissé nehezen hiszem el.. volt olyan kapcsolatom ahol első barátnője voltam exemnek és mégis tudta hogy kell bánni a másikkal.. sőt az ő esetében azt sem mondható el hogy otthonról látta, és tudom nem kellene exemhez hasonlítanom.

Szerintem nem akar nekem udvarolni, mert annyira nem tart fontosnak hogy kedveskedjen..

ezzel a vitatkozunk a szerinte semmin. olyan 3-4 óra eltelt :( a végén az a fura, mégis rájött hogy tehetne boldoggá, pedig azon kívül hogy romantikára vágyom, és az hogy ordibál ettől csak még jobban el akarok menni tőle érzésem van :/ nem mondtam semmit, nem adtam neki tippet hogy viselkedjen, nem vezettem rá sehogy. Annyi ideje együtt vagyunk, annyi időt töltünk együtt ennyire ismernie kellene minek örülnék hiszti nélkül…

Persze a legvégén felvitt az emeletre karban, meg kaptam egy masszázst. Ennyi jutott eszébe saját magától. És megkértem hogy gyertyázzunk egyszer és együnk meg beszélgessünk persze ezeket csinálta egyből kérés után.

Szóval elvileg nem panaszkodhatnék, de úgy őszintén tényleg 3-4 órás vitának kellett hogy megtörténjen hogy ennyit megtegyen? Tényleg én kértem sokat? Új munkarendben van, nem piszkálom, ha pihenne akkor hagyom, hogy meg tudja szokni, jó ideje nem mentünk el sehova, ő most hétvégére szervezett programot, ami leginkább csak neki buli mert én nem iszok..

Hogyan lehetne ezen az egészen javítani?


2022. szept. 9. 02:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kevés benne a szeretet/szerelem irántad. Nem vagytok egymásra hangolódva. Alacsony a képzelő ereje/fantáziája.

Adok neked egy varázs mondatot: “Gondolkodj rajta, hogy számomra mi számít romantikusnak.” Szóval hogy törje a fejét, fonsolkodjon rajta, tervezze el, és vitelezze ki. Kérd meg rá hogy használja, szánjon ránidőt, és cserébe te boldog leszel, ami úgy is neki lesz jó. Te is tehetsz érte hasonlókat. Csak tuds hogy ő mire vágyik. Ehhez kérdezd meg. (Nem feltétlen egyezik azzal amit te gondolsz.)


29/F

2022. szept. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A mostani "kő kóla?" nemzedék esetén ezen nem kell csodálkozni.
2022. szept. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van fontosabb dolga mint te, láthatóan a nőkhöz sem ért. Csak a 10. hónapban vagytok és már most szenvedés amit leműveltek.


Együtt se laktok, de inkább játszik a gépen mikor átmész. Miről beszélünk? Újabb értelmetlen kapcsolat.

2022. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy vele...
2022. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Konkretumokat mondj neki

Talalj ki dolgokat pl főzzetek egyutt, csinaljatok egyutt vmit, kavard fel te az állovizet


Én is mondtam már a barátomnak hogy hiányzik a romantika, kérdeztem hogy benne nincs semmi hasonlo igényérzet erre? Szegénykém láttam rajta ahogy próbálkozik menjunk ki a partra sétálni, meg főzni akar nekem, de engem ezek a dolgok nem érdekelnek. Ekkor rajottem arra hogy tényleg nem tudja mit tegyen. Bennük ninvsenek ilyen igények. De ha én megfogalmazok vmit hogy menni akarok a citadellára pl akkor megyunk is azonnal.


Légy konkrétabb irányítóbb.(mondjuk en irányitani sem szeregek mert abban csak magamat latom es azt nem hogy őt mi tölti velem)

2022. szept. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első barátom volt ilyen játékfüggő. Már 17 évesen is gáz volt, egy felnőttől azonnal elköszönnék ilyen miatt. Nem tudom, minek vergődsz vele, nem vagy igazán fontos neki.
2022. szept. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha romantikusabb lenne, már rég kidobtad volna. Nektek nőknek az nem jön be.
2022. szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy neki fontos, a játék jobban is leköti, de azért este utána akart még egyet dugni, ezért elállta az utadat, hogy megkapja amit végül is akart. Ez kb ennyi. Te meg vacsorát csinálsz neki, hogy ő nyomhassa egész este a PS-t. Felesleges így kiszolgálnod és kiszolgáltatnod magad, mert láthatóan visszaél a jó lelkeddel.
2022. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt, hogy hisztis picsának tart ő mondta?? Igen szerintem van olyan. Én azoknál tapasztaltam ezt, ahol elváltak a szülők. A gyerek előtt nincs apakép. Nem tudja milyen egy harmonikus, szeretetteljes kapcsolat. Ha itt nem ez van a pakliba akkor az is lehet, hogy szimplán ilyen személyiség. 10 hónap még semmi, "csepp a tengerbe", mi lesz majd 10 év múlva...


"én végig aranyosodtam, kedvében jártam, úgy éreztem mindenhogy is.. "

Itt kicsit azt látom, hogy túl kompenzálsz, hogy kapj már végre egy kis szeretetet, foglalkozást. Akkor is megérdemled a szeretetet, törődést, ha önmagad vagy. Nem úgy van, mint a boltba, hogy elmész és a pénzedért veszel valamit. Itt nincs garancia arra, hogy az aranyosságodért kapsz tőle romantikát. Ha ő nem olyan, hiába vagy aranyos.


"Szerintem nem akar nekem udvarolni, mert annyira nem tart fontosnak hogy kedveskedjen.."

Kezdetekben is ilyen volt, akkor ebből, hogyan lett kapcsolat? Ha eleve azt tartottad fontosnak, hogy udvaroljanak neked? 10 hónap telt el. Vagy most lett ilyen? Ha kezdetektől is ilyen volt és csak most kéred rajta számon, akkor ez tényleg furán veszi magát ki.


" ő most hétvégére szervezett programot, ami leginkább csak neki buli mert én nem iszok.."

Miért nem beszéled meg vele, hogy olyan programot szervezettek, ahol mindketten jól érzitek magatokat?


"Hogyan lehetne ezen az egészen javítani?"

Úgy, hogy beszélgetni kell egymással. Ha olyan programot szervezett, amin te nem szeretnél részt venni, akkor vagy az van nem mész. Vagy megbeszéled vele, hogy találjatok ki közös programot. Nem látom értelmét olyan programon részt venni, amin nem érzed magad jól...

Ha ki mondod az érzéseid akkor benne van a pakliba, hogy nem javul a helyzet. Ha nem mondod ki, akkor tuti, hogy nem fog.


"ezzel a vitatkozunk a szerinte semmin. olyan 3-4 óra eltelt :( a végén az a fura, mégis rájött hogy tehetne boldoggá, pedig azon kívül hogy romantikára vágyom"

Igazából nem az van, hogy rájött...Hanem megunta a cirkuszt, és vette a fáradtságot.


Azt tanácsolom tarts ki a saját igényeid mellett, romantikát szeretnél, ez teljesen természetes.

Bele lehet gondolni, hogy ezek után is, ha erre vágysz 3-4 órás vitatkozásra kell számítani?

Mert akkor kb délután 4kor már lehet kezdeni, hogy a végére érjetek....

Vagy jön a romantika vagy nem. Ezen nem kell vitatkozni órákat. Valaki vagy olyan vagy nem.

Ne azért legyen valaki romantikus, mert vitatkozás van belőle, ha nem az. Vagy mert haza megy a másik... Hanem azért, mert ez jön szívből.

2022. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Más férfit is perverz állatnak tartanak ha heti kettő szexet akar és azt hogy a nő is mozduljon meg? Ne csak feküdjön mint egy rohadt gerenda?
2022. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!