Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek és urak, egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és urak, egy párkapcsolatban a nőnek mennyire van igénye a csöpögésre, a romantikára, nyálóceánra?

Figyelt kérdés
Néhány napja visszalapozgattam hónapokkal, évekkel korábbi párkapcsolati problémákra, kérdésekre, és úgy tapasztalom az olvasottak alapján, hogy nagy általánosságban sokkal jobban működnek azok a kapcsolatok, amelyben a férfi úgy tekint a párjára, mintha az valami nagyon jó haver, barát lenne. A hozzászólásokban sok helyen meg is említették a lányok, hogy olykor hiányolják a romantikát a kapcsolatukból, de ők ezt megszokták, hogy a szeretett férfinek van egy határozott tartása, és csak nagy ritkán "ereszkedik le" hozzájuk. Ti mit gondoltok erről?
2015. jan. 22. 20:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Jav.: férfinak*
2015. jan. 22. 20:19
 2/18 anonim ***** válasza:
lány/nő típustól függ
2015. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Pain for Pleasure ***** válasza:

Én igénylem, de nem kell túlzásba esni semmiben sem. Az arany középút a nyerő.

De ez mindenkinél más, van akinek kevésbé van szüksége ilyenekre.

2015. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelemsség, udvariasság, néha spontán apró ajándékok, virág... Ez kell a nőknek, mindig mindenhol, 30 év házasság után is.


Van aki tud bánni a nőkkel és van aki nem! De tanulható!

2015. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy általánosában a nők több romantikát igényelnek mint a férfiak. De amúgy ezt embere válogatja. Én úgy gondolom hogy ha figyelmes vagy és szeretnél a párod kedvére tenni, akkor nyújtasz neki annyit amennyit kíván. Átlagba egy nő se igényli hogy mindennap romantikázzatok. Nem akarok számokat mondani hogy milyen idős kapcsolatba milyen gyakran kéne romantikázni, jó esetben ezt egy normális kapcsolatban meg lehet beszélni a másik féllel.
2015. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 piriiiii ***** válasza:

Egyet tisztázzunk: a romantika és a csöpögés nem ugyanaz.

Nagyon fontos a határozottság és a férfiasság, elvégre egy férfi ettől férfi, de ugyanúgy fontos az is, hogy megértse a nőt, sőt, meg akarja érteni, és hogy "leereszkedjen" hozzá. Ez micsoda hülyeség egyébként... leereszkedni????? Aki ezt mondja, az nem tudja, hogy egy párkapcsolat egyenlőségről és összetartásról, szövetségről szól?

Nekem speciel (18/L) nincsen szükségem nyálóceánra, gyertyafényes vacsorára, heti három cuki ajándékplüssre, reggelire az ágyban, meg ilyenek. Én a figyelmet szellemileg kedvelem. De azért ne is túrjon le az ágyról...

Manapság a fiúk határozatlanok és szerencsétlenkedőek, félősek. És ez elkeserít. :(

Vagy létezik a másik véglet: rámenős férfi, akaratos, makacs, akár még önző is, aki véghez viszi minden gondolatát, leszarva a nőt. Fúj...

A nők meg képtelenek megmondani, mit akarnak... Ettől szép kerek az egész. :D

2015. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én sose szerettem a nyálóceánt, de néha jólesik kapni egy szál rózsát :)
2015. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyen fuggo.


En no letemre nem szeretem a nagyon romantikus dolgokat.

De azt szeretem, ha ereztetik velem, hogy no vagyok. Szoval meg kell talalni az egyensulyt. Nem bonyolult, csak kommunikalni kell, nem gondolatot olvasni. :)

2015. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem a romantikát, de van egy férfi ismerősöm, aki nagyon ilyen alkat, kinyitja a nőknek az ajtót, kihúzza a széket, ha le akarnak ülni, bárkivel sétál, ha meglát egy virágot leszakítja és odaadja a csajnak. Nekem ez normális, ilyen a neveltetésem, hogy ennek a nagy részét természetesnek vegyem, és szimpatikus, hogy ilyen. Már több barátnőmnek bemutattam, de őket ez frusztrálja, csakúgy, mint a baráti körünk többi nőtagját. A lányok már annyira el vannak szokva a romantikától, hogy nem annyira igényesek rá, de ez persze nőfüggő. 19/L
2015. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyálóceán nyilván nem kell, de az apró figyelmességek mindig jól esnek. Azért is kellenek, mert így érzem, hogy törődik velem, fontos vagyok neki és nem csak egy szimpla haver a sok közül. A romantika nem csak a gyertyafényes vacsorákat jelenti meg az ajándékokat, hanem pl. azt is, amikor kettesben, összebújva nézünk otthon egy filmet. Legalábbis nálam.
2015. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!