Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillo994 kérdése:

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy attól még hogy házasok vagyunk nekem ugyanúgy szükségem van törődésre, romantikára?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy éve vagyunk házasok a férjemmel,és azelőtt sokszor volt,hogy pl.borozgattunk egy jót,filmeztünk,beszélgettünkstb. Viszont amióta házasok vagyunk,a párom nem akarja felfogni,hogy ha neki nem is,de nekem szükségem van ezekre a dolgokra. Van egy kisbabánk,szóval a szabadidőm nem sok,de még lehetne oldani mikor már a pici alszik,hogy közösen kicsit együtt töltsük el az időt és ne csak akkor legyünk együtt,mikor szexelünk. Szerintetek,hogyan tudnám meggyőzni,hogy szüksége van a kapcsolatuknak a közös kikapcsolódásra?
2016. ápr. 27. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem elmagyarázhatod neki, hogy neked erre szükséged van, de ha belegondolsz igazából jó lenne neked, ha látod rajta, hogy csak azért csinálja, mert te erre kérted? Nem lenne jobb, ha ugyan ritkábban van romantika, de az magától jut az eszébe? Ez nem jelenti azt, hogy kevésbé szeret téged, csak egyszerűen nem az a típus, nem ugyan az a szeretetnyelve mint neked...Szerintem fogadd ezt el, és ne akard olyan helyzetbe belekényszeríteni ami nem komfortos a számára, mert hidd el te sem élveznéd a szituációt ami nem szívből történik, hanem mert megkérted rá...N/28
2016. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nem kell ráhagyni, beszélgetni kell erről. Többször is. Akár Te is kitalálhatod, hogy mire vágysz. Ha gyertyafényes vacsira, azt Te is megfőzheted/előkészítheted. Ha együtt fürdésre, akkor is megteremtheted a környezetet. Ha házimozizásra, akkor is összehozhatod, ... Ha ilyenkor jól érzi magát és látja rajtad is, hogy boldog vagy tőle, neki is több igénye lesz ilyenekre.

Én is skat szenvedtem ilyenektől, nem volt gyors a változás, de lassú víz partot mos, nemrég még virágot is hozott.

2016. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyenesen így kell neki mondani és ha csak vonogatja a vállát vagy maga elé néz, akkor hozzá kell vágni olyan szavakat, hogy ő bizony nagyonis érdektelen veled szemben és ennek mi az oka.
2016. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy veszel egy üveg bort és közlöd, gyere ezt igyuk meg. És akkor már csináljátok is, közben beszélhetsz neki erről, ő is elmondhatja az aggályait stb.

Szóval ne úgy kérd ezt tőle, mintha előre be lenne jegyezve ma estére a naptárba, hogy ma közösen kell töltenünk az időt, hanem alakuljon spontán a lehetőségekhez képest (tudom baba mellett szűkös a spontaneitás).

2016. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ laszaitokat. Szerintem fontos,hogy ő is néha néha a kedvembe járjon. Hasznos dolgokat írtatok,jó ötletnek találom,hogy kezdeményezzek ,hátha akkor neki is kedve lesz hozzá.
2016. ápr. 27. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!