Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akivel egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akivel egész életében azt éreztették,hogy nem elég?

Figyelt kérdés
Ahol a kapcsolat(ok) végén annyira könnyen túl léptek rajta? Te meg akár hónapokig ezen ràgódtàl. Hogy lehet ez(ek)en túllépni könnyen?
2022. szept. 9. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, írhatsz privátot.


De most már úgy tűnik, hogy kezdenek tartósabban megmaradni az emberi kapcsolataim. Talán nem leszek olyan gyakran elutasítva mégsem.

2022. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pacsi!

Nekünk, ronda nőknek ez jut! :( Ha elfogadod, és megkeményited magadat, könnyebb!

2022. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én igen, mivel ronda és alacsony férfi vagyok.
2022. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 én nem vagyok ronda, se kövér, mégis minden kapcsolatom végén dobva lettem, hiába voltam odaadó, törődő stb
2022. szept. 9. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőknél nem ez számít, hanem hogy elviselhető legyen a személyiséged.
2022. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos velem van a baj, de ha már valaminek vége lett, eszembe nem jutott volna azon rágódni, hogy a másik utána hogy alakítja az életét. Miért lesz nekem attól jobb, ha ő utána még hónapokig szenved? Annyira keserű és rosszindulatú nem vagyok, hogy ez éltessen.
2022. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"dobva lettem, hiába voltam odaadó, törődő stb"

Lehet, hogy fölöslegesen tettél többet a kapcsolatba, mint ő.

2022. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a kapcsolataimban

De az egész gyerekkoromban ez volt


Nem tudom ezen túltenni magam, ha elég is vagyok, nem hiszem el.


Ezen (szerintem) csak szakember tud segíteni. Mert így nem fogsz egy normális kapcsolatot sem kiépíteni

2022. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!