Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vitaok? Jogos a kiborulas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitaok? Jogos a kiborulas? Megbeszéltük ma megyünk kirándulni reggel. Eltelik 1,2,3,4 X óra,nem jelentkezik. Délután 3 körül írok neki,hogy úgy látom a mai kirándulás ugrott.kb fel óra múlva hív, hogy ne haragudjak, elaludt, most kelt fel,egész éjje

Figyelt kérdés
éjjel fent volt,mert tönkrement a lakásában az akvárium,és azt csinálta egész éjjel. Erre én azt mondtam,hogy elegem van belőle és hagyjon.. Tulreagaltam v sem ?
2022. júl. 19. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért egy üzenetet írhatott volna, pláne, ha mondjuk te azért nem szerveztél más programot, mert ez be volt tervezve...

Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyi ideje vagytok együtt, ismerkedős szakasz, vagy esetleg komoly kapcsolat.

De az tény, hogy ez kb a másik iránti tisztelet teljes hiánya.

Ha annyira fontos neki a kirándulás, akkor beállít egy ébresztőt. Ha meg nem, akkor hajnalban is írhat egy üzenetet, hogy bocs de hulla vagyok mert ez meg ez jött közbe.

De az, hogy egész nap várakoztat, nekem speciel óriási red flag lenne....

2022. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk illetve már csak voltunk együtt, ez a 4.ilyen ,ill hasonló ,csak ezt írtam le,mert full pipa vagyok
2022. júl. 19. 23:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak simán ilyen önző pocs
2022. júl. 19. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ez az első eset akkor jobb is ha hagyod
2022. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Délután 3ig alszik, jó neki, de akkor legalább lefekvés előtt írhatott volna, hogy gondja van. Sosem értettem ezeket a dolgokat, a mai világban annyi lehetőség van, másodpercek alatt megjön egy üzenet. Ébresztő is van a világon.
2022. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik ahogy bánik veled, szakíts vele nyugodtan.
2022. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy javított, hanem hogy egy sms-re nem méltatott, hogy bocsi, toljuk inkább a kirándulást, vagy úgy készülj, hogy 3-4-nél előbb nem indulunk.
2022. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!