Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy húszas éveid közepén jársz, és egy kvázi tökéletes kapcsolatban vagy, tervezitek a jövőt, stb.

Átlagos (170/60) alakod van, de az első együtt töltött évben felcsúszik rád 5-6 kiló, majd a párod egy beszélgetés alkalmával közli, hogy nem gondolta volna, hogy ez lehetséges, de a plusz kilókkal még jobban beindítod őt. Majd ezután utal rá, hogy nem kell odafigyelned, mert ha felcsúszna még 1-2, az csak pozitív lenne az ő szemében (enyhe hízásra buzdítás).


Mi lenne az első gondolatotok?


2022. szept. 9. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Jó tudni, hogy ha tovább híznék is bejönnék neki, de ezen kívül figyelmen kívül hagynám a "kérését".
Feldúlt lennék. Úgy érezném, hogy egy beteg, fétises emberrel jöttem össze, és valószínűleg kiábrándulnék belőle.
1-2 kiló még belefér. Ha álmaim pasija, akkor tennék érte, hogy megadjam neki ezt az örömöt.
Szándékosan soha nem híznék, de egy-két alkalommal lehet kevésbé figyelnék oda mit és mennyit eszem
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az étkezési szokásaimat, a súlykontrollomat, a testi megjelenésemre vonatkozó saját elvárásaimat soha nem igazítanám ilyen fokon a másokhoz!
2022. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Tökéletesen illik rám a leírás és bizony volt olyan is, hogy felszedtem pár kilót.


Ha a párom azt mondta volna, hogy jobban tetszem neki úgy, megmondom őszintén nem érdekelt volna. Összejött velem, mikor vékonyabb voltam, ez azt implikálja, hogy az is tetszik neki. Én viszont lehánynám magam, ha úgy néznék ki, mint egy disznó. 2-3 kiló után is behúztam a féket és elkezdtem jobban figyelni a táplálkozásomra, mert nem volt jó érzés egyáltalán.


Teljesen mindegy, hogy kinek hogy tetszem, ha magamnak nem, akkor nincs semmi szexuális kisugárzásom és legszívesebben elbújnék. Ebből értelemszerűen nem lesz semmilyen nemi élet vagy párom előtt tetszelgés.


Ha meg nem tetszik neki, amire először igent mondott, az nem az én problémám.

2022. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó válaszlehetőség számomra ugyanaz, most sem centizem ki a kalóriabevitelemet.
2022. szept. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!