Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján a feleségem szex-szel zsarolt vagy csak szimplán túljárt az eszemen?

Figyelt kérdés

Ma amikor hazaértem a munkahelyről a feleségem eléggé felizgatott, majd közölte hogy neki még sok dolga van, hajat kell mosnia, szépítkeznie kell, és a lakást is ki kell takarítania (holnap délelőtt vendégeket várunk)

De ha kitakarítom a lakást akkor marad idő és szexelhetünk


Hozzátenném mielőtt a fejemhez vágnák páran igen kiveszem a házimunkából a részem 50-50 arányban. Főzni is szoktam, viszont takarítani csak hétvégén vagyok hajlandó, nem késő este fáradtan.


Hozzátenném, ő ma egész délután ráért, csak "sok dolga volt" ami azt jelenti vásárolgatott... és a vendégeket is ő hívta délelőttre, mikor többször is mondtam neki, h szombat délelőtt takarítsunk és délutánra vagy vasárnapra hívja őket.


Kezdjem gyorsan a fürdőszobával aztán ne is zavarjam őt, másfél órán át takarítottam mire végzek nagy büszkén benyitok a fürdőbe ott olvasgat a kádban. Kicsit kiakadtam h így becsapott. De aztán megkérdeztem h tulajdonképpen most szex-szel zsarolt? - ezen jól összevesztünk.. végül azért lett szex, minden jó ha vége jó.. nade szerintetek, ez zsarolás? Mit lehet ellene tenni? Meg egyáltalán ha nem akarom hogy ez mindennapos legyen?


2022. szept. 9. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Jelentsed fel. Ha szerencséd van kap három évet.
2022. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

egybeírjuk: szexszel!


bizonyára zsarolás, h. takarítanod kellett... beleverted a geecidet, sztem jogos, h. némi mocsokkal a takarítás során neked is érintkezned kellett.

2022. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, meg ne sértődj, de a leírásod alapján szerintem nem vagy te akkora IQ-pásztor, hogy nehéz lenne az eszeden túljárni!

Inkább az a szánalmas férjecsketípus vagy, akinek derogál hétköznaponként házimunkát végezni (de az ugye nem zavar, ha az asszony holtfáradtan végzi), és aki igényt tart arra, hogy a felesége szexuálisan mindig legyen elérhető.

Ellenkező esetben jön fel a gyk-ra panaszkodni.

2022. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak szerette volna jelezni, hogy másra is igénye van, nem csak arra, hogy cseléd legyen.

Tudod, a hétvége két nap, a hétköznap meg öt. Az nem ötven százalék.

2022. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Ezért ne menj egy takarításmániás hülye p*csához, aki ráadásul van olyan hulladék, hogy veled akarja felnyalatni a lakást.

Tetejébe még egy rohadék is, francnak lenne kedve hozzányúlni egy ilyen játszmázó tehénhez.

Ha neki a dilije a takarítás, csinálja ő.

Gondolom valami kis büfészakos senki, aki összevakar havonta 150e ftocskát.

2022. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Tök normális.


Fordított esetben naponta tapasztalom, még kérdést nem írtam róla

2022. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem megyek bele most a szövegelésed nagy részébe, valami sunnyogást érzek belőle, meg ilyen általános hisztit. Csak az első bekezdésről mondok véleményt.

Kiadós szex után mégis melyikőtök akart volna takarítani, de most komolyan? Az volt a prioritás, szexelni pedig akkor is lehet, ha aztán nyugodtan tudtok pihenni, szerintem ez logikus. Hacsak nem valami 2 perces semmilyen menetről álmodoztál előtte. Szex után takarítottál volna?

Egyébként meg nem valami pincsi vagy, aki a jutalomért takarít, hanem legyél már igényes a környezetedre és tudd mikor minek van ott az ideje.

2022. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Előtte jól összevesztetek, aztán volt szex. Aha, hát az csak neked volt jó, ő meg azért ment bele, hogy ku.ss legyen. Ne aggódj, nem lesz rendszer, mert így el fog menni a kedve a pocsék szextől.

Azon meg mit kell kiakadni, hogy előtte kicsit ellazul, ráhangolódik, illatosra fürdik, és utána van egy jó alapos szeretkezés?

Azon meg gondolkodj már, hogy veszed ki a részed a takarításból, ha csellel kell rávenni? Nem magadtól kéne? Nem vagy gyerek.

2022. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk másképp megy. Van szec ea azután kérem meg erre arra. Es mindent ugy megcsinal mintha ezzel fizetne ki.

Én hányok éttől de letagadja. Azt mindja szex nelkul is megtenne mindent. Én meg kétlem.

2022. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*szex és
2022. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!