Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú munkahét, főzöcskézés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú munkahét, főzöcskézés, edzés után párom nyaggat a hétvégi programokkal is, ha pedig megmondom neki, hogy vagy menjen egyedül, vagy inkább maradjunk itthon, megsértődik. Miért nem tud nélkülem menni hiperaktívkodni?

Figyelt kérdés
És mondjuk hagyni hogy én itthon élvezzem a nyugit és pihenést, míg ő mint a mérgezett egér halmozza a programokat.
2022. szept. 10. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Én is ilyen vagyok

Hétköznap mindig meló, háztartás stb

Hétvégén a pihenés mellett szeretek programozni

Nem szeretek otthon ülni

Mindig rángatom én is a párom 🤣 és mivel nem egyedül és másokkal akarok lenni hanem vele így nekem is zokon esik ha nemet mond

Nem tudom erre mi a megoldás

Az én párom szerencsére szintén igényli nagyrészt a programokat így nincs ebből gond

Talán kössetek kompromisszumot

1ik nap programoztok, másik nap pihi

Vagy egyik hétvégén program, másik hétvégén pihi

2022. szept. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze. Ez sokáig nem fog tartani.

Nekem volt párom, aki szintén így akart rohangálni mindenfele, örültem neki, mert valaki végre kimozdított.

Aztán lett egy otthon punnyadós párom, de már érzem, hogy kezdek bekattanni mellette.

Max izgalom, ha elmegyünk egy hambit enni egy plázába, meg shopingolni....

2022. szept. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy szakítani szeretnél, mert nem illetek össze.
2022. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!