Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom nem hajlando megszüntetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom nem hajlando megszüntetni a kapcsolatot az exevel. Tenyleg igy csinalja mindenki es en vagyok ilyen maradi? Nalatok hogy van ez?

Figyelt kérdés

8 eve elek a parommal, de meg mindig nem hajlando megszüntetni a kapcsolatot az exevel. akinek kb. fel evente elöjön valamilyen megoldhatatlan technikai problemaja... (autogumi csere, izzocsere, vizsgaztatas...) ilyenkor ir a paromnak, felhivja es olyankor a technikai problema megoldasa mellett, elmeselik egymasnak a törtenteket. Beleertve, a mi kapcsolatunk folyamatat is, ami engem különösen zavar. Mert ez a mi kettönk maganügye lenne, es szerintem egyaltalan nem egy exre tartozna. (Volt amikor nyaralni is hivta...)

Ezek utan megyegyeznek, hogy akkor mikor is talalkozzanak a problema megoldasat illetöen. Es ilyenkor lecsereli, kicsereli, megrendeli es amit kell intezi neki. Többször beszeltem vele, hogy ez nekem nem tetszik, mert ö is nyugodtan elintezheti, megrendelheti stb. De mindig azt mondja, hogy ezt mindenki igy csinalja. Tenyleg igy csinalja mindenki es en vagyok ilyen maradi? Vagy nalatok hogy van ez?

Megyegy fontos dolog, hogy egyszer mar lefeküdt vele (legalabbis egy derült ki) 4 evvel ezelött, amikor en csaladi problemak miatt (gyerekek) magam alatt voltam. Ja, es megegy, mivel tudja, hogy ez engem bant, ezert mar elejetöl fogva titokban csinalja, de valahogy mindig elszolja magat vagy pont erkezik egy üzenet, amit nekem nem kellett volna latnom. De ezeket mindig kimagyarazza, es semmisegnek allitja be.

Mostmar nagyon elegem van belöle, hogy igy vegigkiseri az eletünket.

Egyszerüen nem tudom mit csinaljak. A beszelgeteseken mar reg tul vagyunk, nem ertek semmit.



2022. szept. 10. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, és az se h te elnézed a megcsalásokat ilyen sok éve és csak ülsz a seggeden és hagyod h telemesélje a fejed... növessz gerincet és takarítsz.

Felnőtt vagy, kutyába se vesz, hülyének néz és hülyit is rendesen. Beszélni nem tudsz vele vagy hatni rá mert tojik rá. Csak az marad h szakítasz

2022. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy csinálja így mindenki, az emberek többségénél szakítás után beszélnek xy ideig, aztán elengedik egymást és soha többé nem beszélnek. Főleg nem azután, hogy új kapcsolatban van valamelyikük.


Van aki jóban marad az ex-szel, tudok ilyenről is, de a mindenkitől ez a réteg nagyon messze van.


7-8 évvel ezelőtt kellett volna azt mondani, hogy "na akkor köszöntem, nekem ez nem fér bele, szórakozzatok egymással". Azóta megcsalt gyerekkel a háta mögött, valószínűleg azóta is dugja. Az biztos, hogy nem csak egy alkalom volt és lehet nem csak ő.


Mit tudsz tenni? Elhagyod vagy elfogadod, hogy akár ő, akár más nők az életetek része lesz. Bármilyen rossz, ez annak a következménye, hogy nem mentél el amikor kellett volna.

2022. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
2022. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy szakítanék. Abszolút nem normális dolog ez, pláne, hogy meg is csalt vele.

Nem értem, mire vártál eddig.

2022. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megcsalt vele gondolod a sumákolásai vagy szerelési dolgai mögött nincs semmi szex? Ó dehogy nem van. Csak te elviseled így meg is teszi veled hogy akkor ver át amikor kedve tartja.
2022. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Erdekes ez, mert mivel egyszer mar elvaltam, ezt a kapcsolatomat nagyon tudatosan akartam inditani,es elmondtam, hogy nem tudom elfogadni, ha atvernek, es ha egy kicsit is szimpatikus vagyok neki, akkor ne is kezdjünk el kapcsolatot egymassal, ha a multjat nem tudja hatrahagyni.

Sajnos a gyerekeim apja, is nagyon szerette a lanyokat, de az egy masik törtenet, es akkor meg nagyon fiatalok is voltunk, es sajnos azota meg is halt. A sebek viszont amit hatrahagyott, azok csak nagyon lassan gyogyultak. Szoval mondtam a mostani paromnak is ezeket, es kertem, hogy ezt ne tegye velem.

2022. szept. 10. 13:50
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem tudom, hogy mindenki így csinálta-e, de az én exem pl.bőven 10+ évig járt még szerelni, igaz csak 1 évben egyszer, mert gyakrabban nem akartam hívni. Egyetlen egy alkalomra se emlékszem, hogy ne próbálkozott volna be azzal, hogy kezdjük újra és/vagy szexeljünk. Utóbbival éltem is az elején (kb.első 5 év), mert marha nagy szerelem volt, és még akkor is éreztem iránta, de újrakezdeni már nem akartam. (Nős volt.) Szóval nem biztos, hogy mindenki, de az tuti, hogy nem a pasin múlik. Ha 1x megcsalt, meg fog, amikor csak a nő akarja. Az enyémnek is csak csettintenem kéne, pedig 21 éve szakítottam.
2022. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

7.

Most osztod az észt, de komolyan, te hivogattad a nos exed, mégha évi egyszer is. Nálunk is volt a gyerekek előtt egy időszak, nem igazán tetszett és mondtam is a páromnak, hogy zárja rövidre, mert én is ex leszek.

2022. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

#8! Nem, tévedésben vagy. Ő hívogatott engem. Én csak szerelni hívtam, ha már úgyis megkeresett, ugyanis ha esetleg nem tudnád, elmondanám, K.nehéz kisebb munkákhoz szakembert találni, mivel nem jönnek ki. Én pedig nem értek hozzá, és rohadtul nincs kedvem magamra gyújtani a házat. Nekem az is tökéletesen megfelelt, ha küldött valakit, volt olyan is.

Az már nem az én problémám, ha a feleség olyan emberhez ragaszkodik, aki egy napig nem volt hűséges hozzá. (Nem csak velem csalta.) Saját kapcsolatomban én se tűrom, ha a párom exhez járkál. Ahhoz van közöm, arról tudok dönteni, hogy kell-e olyan pasi. Más meg szintén dönthet a sajátjáról🤷🏼‍♀️

#7

2022. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem elfogadható.

N

2022. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!