Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes dolog, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes dolog, hogy a nő azt választja, aki gazdagabb?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nőt. Én Németországban dolgozok, ő ott él a gazdag férjével (mindketten magyarok). A csaj már az elején tisztázta, hogy max barátság lehet köztünk, de idővel egyre jobb kapcsolatunk lett, egyre többet találkoztunk, stb. Bár azt mondta, jó a kapcsolata a férjével, tudtam, hogy ez nem így van, ugyanis elmondta a férjének, hogy néha találkozunk, a férje sosem hívogatta, nem féltékenykedett, gondolom, nem is fontos neki a felesége (aki ezt azzal magyarázta, hogy megbízik benne).

A férje gazdag, saját cége és háza van Németországban, valószínűleg ez volt az előnye... Ugyanis egyszer, amikor leültünk fagyizni, bevallottam mindent a csajnak, hogy érzéseim vannak és hogy tudom, ő is ugyanígy van ezzel. Teljesen elzárkózott a gondolattól is, hogy velem legyen (gondolom lejátszódott a fejében, hogy a férje kb 10x annyit keres, mint én a gyárban) és azt mondta, nem tudja elképzelni sem, hogy elhagyja a férjét.

Ekkor kiakadtam és jól megmondtam neki, hogy egy pénzéhes szajha és hogy tudom, hogy a kapcsolatuk biztosan rossz, mert gyerekeik sincsenek, tehát csak a pénz miatt választja a férjét.


Azóta nem tudom elérni...

Ennyire természetes dolog, hogy a nők a pénzesebb pasikat választják?


2022. szept. 11. 16:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És akkor nekem gyári munkásként már kapcsolatom sem lehet???
2022. szept. 11. 16:24
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Megérdemelted, amit kaptál, te ostoba tuskó.
2022. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1%
Teljesen normális. Kinézet, pénz, nagy fasz. Ezek számítanak.
2022. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Ezt nagyon benézted.

Akkor most elmondom neked női szemmel hogy látom a dolgaidat.

Ezt az egészet csakis te magyarázod be magadnak hogy nekik rossz a kapcsolatuk.

Nem látsz bele.

A nőnek tetszik hogy odáig vagy érte, ennyi.

A pasija neki egy biztos pont mindenféle téren, -nem csak pénzügyileg-, és ebből a miliőből remekül tud pasizgatni tetszelegni a nő, mivelhogy engedélyt kapott rá a párjától.

Ez minden.

Hagyd a fenébe, korrekt a nő, te meg mint hisztis kisfiú be akarod magyarázni neki hogy ő mit érez irántad, holott mindenkinek világos hogy semmit, csak neked nem.


Hogy jól megvagytok! Igen, de ez nem jelenti automatikusan azt hogy akar is tőled többet.

Szimpla szórakozás vagy neki. Unatkozik.

Ha lecseréli valaha is az urát, az nem a pénz miatt lesz, hanem mert szerelmes lesz. Ezt keresi most a nő. Az már csak plusz hozadék, ha anyagilag sem áll rosszul a leendő szerelme.

De irántad nem érez semmit.

2022. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Miért hagyná ott a férjét aki nem piszkálja, csinal mellette amit akar, plusz kényelmes élete van, miattad? Nem is értem.

Lehordtad, mert nem akar tőled semmit a férje még akkor is békén hagyja, ha más férfiakkal találkozik.

Biztos nem hagynék el ilyen embert. Csóróbbért meg pláne nem.

2022. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Pont a magadfajták miatt mondják a gyári melósokra, hogy ostoba barmok. Mi a f*szért kezdessz olyan nővel akinek férje van? Mégis mi a fenét gondoltál? Azt hitted majd otthagyja a férjét akinél jó élete van? Egyáltalán mire alapozod, hogy rossz a kapcsolatuk? Egyáltalán miért mondtál neki ilyeneket? Egy igazi idióta, sértődékeny kölyök vagy.
2022. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6 - Rossz a kapcsolatuk. Leírtam, hogy a férje nem féltékenykedik. Emellett gyerekük sincs, pedig 10 éve együtt vannak.
2022. szept. 11. 16:37
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A férje nem féltekeny tehát a kapcsolatuk tuti szar lehet. Lehidalok a logikádon haver. Elképesztő. Nincs gyerekük? Az nem fordult meg a fejedben, hogy talán nem akarnak gyereket vállalni?
2022. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes vidám élete van.


Persze, hogy kell ez neki.

2022. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

7. jólvan, ennyi örömöd van az életben, hogy gyakorin hergeld a népet.

Szerinted ez így rendben van? Nem kellenének barátok, akivel beszélgetsz amikor így unatkozol? Még jó idő van, csomó lehetőség jól érezni magad.

A kérdésedben még azt írtad, hogy ő megmondta, hogy jó a kapcsolatuk.

Vagy neked a nem féltékeny=rossz kapcsolat?

Tanulj még, legyen belőled valami.

2022. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!