Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, természetes dolog? Én reagálom túl? Illetve igazam lehet? Adjak még esélyt ennek? Szerintetek miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
A párommal múltkor külföldön jártunk egy esküvő alkalmával. A párom dícsérgetni kezdte a menyasszonyt, hogy majd egy táncra azért remélem elvihetem, illetve engem kérdezgetett, hogy szerintem ez jól hangzik-e. Természetesen eszembe sem jutott megszabni neki bármit, így mondtam, hogy azt mondod, amit érzel/jónak látsz. Nekem nagyon kellemetlen volt, úgy éreztem nevetséges vagyok, hogy itt vagyok és a párom meg itt jópofizgat más nőknek. Aztán teljesen elkapta a feltűnési viszketegség és állandóan produkálta magát mindenkinek. Egy ideig nevettem rajta, aztán nagyon idegesítővé vált, majd két régi nagyon csinos lány ismerősének kezdte ugyanígy a "produkciót", akik egyébként is ellenérzést váltanak ki belőlem, mert folyton a barátomat kerülgetik...nem bírtam tovább és sietősen kivonultam a mosdóba kifújni magam. Majd mikor megnyugodtam pár perc elteltével visszamentem a páromhoz és a társasághoz, felvettem a mosolygós arcomat és beszélgettem mindenkivel. Majd a párom otthagyott és elment egy régi "barátnőjével" akivel anno volt ez-az, meg az új palijával inni meg közös képeket csináltatni,engem meg sem kérdezett. Utána mentem elmondtam diszkréten a véleményem, hogy elég bántóan viselkedik. Majd azt mondta azért tette, mert én meg elvonultam "bulizni" (WC-re mentem),meg egy h*szt*riás vagyok stb. Kértem, hogy halkítsa le magát menjünk ki megbeszélni, nem szeretem a nyílvánnos jelenetet. Ő pedig azért is rázendített,azt mondta nem érdekli, hogy zavar engem, nem tisztel, egy velejéig rosszindulatú ember vagyok, mâr neki elege van ebből, hagyni akarja a fenébe ezt az egészet stb... Teszem hozzá ezt úgy, hogy mindenben mellette állok,ha néha valami nem tetszik nekem azt nem bírja feldolgozni. Hazamentünk, külön aludtunk. Majd hajnalban csak bemászott mellém. Aztán persze elmentem vele a szüleihez, nem mutattam, hogy bármi gond lenne. Majd mikor hazaértünk, mondtam ha nem tisztel én nem látom értelmét a kapcsolat folytatásának. A válasz erre, hogy csak dühében mondta és részeg volt. Mondtam, hogy ezek nem olyan dolgok, amiket következmény nélkül ki lehet mondani, szóval ha tényleg meg akarja beszélni hozza fel ő.Azt mondta most túl friss ő most ezt még hagyná, majd holnap... Azóta sem beszéltünk róla, de bennem nem rendeződik. Gondolom nem érdekli...
2019. jún. 25. 12:49
 1/6 Halmai Annamária ***** válasza:
84%
Én otthagynám és keresnék egy normális pasit.
2019. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Az írásodból reagálásaidból az jön le hogy te hogy sokkal értékesebb és normálisabb ember vagy mint a párod. Részegen sem mondunk ilyeneket!! Hidd el találsz jobbat!
2019. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne pazarold tovább az idődet egy ilyen gyökérre.
2019. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát bazira lesz**ar téged.

Amire kell arra ott vagy, és amire kellesz.

2019. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem saját magáról beszélt. Csak ez még nem tudatosult benne.

Nézd, részegen mondjuk kicsúszhat egy olyan, hogy “egyébként szörnyű az új frizurád”, ez sem szép, de meg lehet beszélni. De amit ő mondott...

komolyan gondold végig, hogy viselkedik veled, érzed-e a szeretetét, és mindenképp beszéld ezt meg vele.

2019. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog ilyeneket tenni/mondani. Szerintem ha te ennek érzed a végét,akkor váljatok külön. Sokat nem veszítesz vele.
2019. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!