Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne változtatni a jelenlegi helyzeten?

Figyelt kérdés

3hónapos "párkapcsolatban" vagyok jelenleg, ha lehetne így fogalmazni, bár én nem érzem annak, és részéről sem.


A helyzet az, hogy most jött ő rá, arra mi nem passzolunk össze...

Eddig elvakult volt, sok csalódás érte, ezért figyelmen kívül hagyta ezt, az első találkozáson lehetett rajtam látni, a jeleket, milyen is vagyok.(nagyképű, önző,lenéző)

Ő egy kicsit spirituális beállítottságú, egy nagy multicégnél programozó.

Más az intelligencia szintje mint enyém.

Egyszerűen zavarja, ha bármit kérdezek tőle, mert elmondása szerint nagyon nyomoluk rá, tolakodó, megfolytó vagyok.

És monoton vagyok. Számomra nagyon egyoldalú ez a kapcsolat, én nem látnám azt, hogy ő tenne valamit ebbe. Mert én nem várom, meg tőle, bármit kérdezzen.. ha én nem írok, ő magától nem keres.

Azt érzem, nagyon nem illünk össze, és szeretném magamat ezen túltenni valahogyan... Mert Számomra ez egy betegség.

Teljesen független nő, korlátozások nélkül.

Nem szereti ha "korlátozom"

Közös témánk sincsen igazából, amiről tudnánk beszélgetni... más az érdeklődési körünk..


A másik helyzet, az hogy éppen várandós lett....

Elmondása szerint, szintén nem szeretne egy ilyen kapcsolatba lenni, amilyen most ez, mert tudja nem én vagyok az igazi számára.(A gyereket nem fogja elvetetni!).pedig mondtam neki!


És a gyerek fogja megsínyleni az egész kabarét.


Ő nem gondol a jövőre, nincsenek céljai,a mának él,megvan mindene (alátették) persze úgy van mindene...


És nem tudja értélekni ezeket, lenéz engem, mert ilyen vagyok azt veszem észre.

Feldobtam neki, a közös jövőt, ház, stb és annyi volt a válasza. : oké, csináld sok sikert.

Abszolút semmi empátia nincsen benne...


Szerintetek ti kívülálló szemmel mit gondoltok erről?

Én egy hétköznapi ember vagyok, hétköznapi dolgokkal, célok,Jövő, család..



Mi tevő legyek?



2022. szept. 12. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem tehetsz semmit, előbb kellett volna gondolkodni, és csakis óvszerrel szexelni. Főleg ha kezdettől fogva ennyire gyenge lábakon állt ez a kapcsolatod, egy ilyen kiszámíthatatlan, téged csak tárgyként használó "partnerrel".
2022. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak spermadonor voltal ebben a kapcsolatban.
2022. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj annak, ami van. A gyereknek. Majd látogatod. Legalább jó anyagi körülmények közé érkezik, ha a nő programozó, akkor jól keres, plusz megvan mindene, hiszen alátették, így nem gyerek mellett kell spórolni alap dolgokra, mint amilyen a lakás is. Jó ez így, nem ideális, de lehetne sokkal rosszabb is. Jólétben fog felnőni a gyerek, nem tragédia, ha nem leszel mindennap vele.
2022. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég egyértelmű. Ő a nő, programozó egy nagy multinál, tuti hogy van diplomája és nagyon jól keres. Te hogy állsz?

Szerintem az a baja, h alatta vagy ezekben a dolgokban és ő fel szerene nézni a "komoly" (=aki nála többet ért el az életben) párjára.

2022. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4. Igazad van ebben.

Én többet keresek mint ő, egy szakmám van csak. De nem itt a pénzzel van a baj. Szerintem az inteligencia, műveltség, és elmondása szerint én zárkózott vagyok a világra. Ő meg nyitott..

Ez zavarja annyira....

2022. szept. 13. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!