Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám szerint mióta a jelenlegi párommal vagyok, megváltoztam. Bunkóbb lettem :S hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
anyu szerint a barátom bunkóságát vettem át. hogyan mondjam meg ezt a páromnak, neki is kéne változtatni, és hogyan?
2009. máj. 19. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
ezt neked kell tudnod, gondold át hogy mi változott meg azóta (viselkedésedben) és ha úgy érzed hogy helytelen irányba mozdult akkor tegyél ellene. senki sem szereti a bunkó embereket, főleg hogy később még gondod lehet belőle más párkapcsolatokban
2009. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a párodat nem tudod ÚGY megváltoztatni hogy csak megmondod neki h ez a helyzet... ahoz sztem ez csak az első lépés lehet.. az is kell hogy ha úgy érzed, változz, és kérd meg hogy ő is legyen kedvesebb..
2009. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet, hogy csak az önbizalmad nőtt meg, és ezért úgy beszélsz, vagy olyan dolgokat cselekszel, amit eddig anyukád nem hallott tőled, nem látott és még nem szokta meg, nem ilyennek ismert. Nekem is volt egy olyan osztálytársam aki miután becsajozott nagyobb lett a szája, mint előtte volt, mondjuk ő fiú volt. De ha átgondolod milyen voltál előtte, akkor vissza tudsz változni olyanná amilyen voltál. Ha te is akarod. Vagy esetleg kérdezd meg anyukádat, hogy ő milyen változásokat vett észre rajtad, és mond meg neki, hogy meg akarsz változni, és azért kérdezed meg tőle. Én erre gondoltam.

20/F

2009. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!