Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden eddigi kapcsolatom ugyanaz miatt ért véget. Hogyan tudnék változtatni rajta, hogy a jelenlegi páromat ne veszítsem el emiatt?

Figyelt kérdés

Az utolsó két kapcsolatom is amiatt ért véget, mert nem tudtam megnyílni nekik, és távolságtartó voltam.

Most kezdtem bele egy új kapcsolatba és ugyanezt mondja a mostani párom is... hogy legyek vele közvetlenebb, közeledjek felé jobban. Úgy érzi mintha egy idegen lenne nekem, nem nyitok felé. És nagyon félek, hogy emiatt elveszítem őt is.

23/L


2014. jún. 24. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
öhm.. legyél nyitottabb...??? 0.o
2014. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért nem bízol benne?
2014. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudatosult benned, hogy mi miatt megy tönkre a párkapcsolatod, akkor miért nem teszel ellene? A párod szólt. Megtehette volna, hogy szó nélkül lelép, de nem tette, mert szeret téged annyira, hogy megpróbál rávezetni arra, hogy mi a probléma, és mi az, ami megoldásra vár. Kéri, hogy nyílj meg előtte, tehát meg akar ismerni közelebbről, szeretné felfedezni, hogy mi az, amit épp szeretsz vagy épp nem szeretsz. Érdekled őt. Akkor miért nem adsz neki esélyt arra, hogy megismerjen?
2014. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Teljes mértékben igazad van, és nem is tudod, hogy ez a pár sor mennyire kellett nekem :)


Csak mégis valami miatt nem tudok feloldódni és feszengek.. pedig szeretem őt. Próbálok rajta változtatni, de csak szorongok.. pedig tudom hogy muszálj ezen túllépnem, különben elveszítem.

2014. jún. 24. 23:31
 5/13 anonim ***** válasza:
igyatok! :)
2014. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezt mondta nekem, hogy csak akkor tudok neki megnyílni, és akkor vagyok vele közvetlen ha iszok.. :)

és azt kellene elérnem hogy ilyen oldott tudjak lenni vele amúgy is :)

2014. jún. 24. 23:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Bíztam abban, hogy valamennyire tudok hatni rád :)

Mi lenne, ha leülnél a pároddal egy nyugodt kis fél órára, és elmondanád neki ugyanezeket, mint amit itt nekünk? Hidd el, meg fogja érteni, és segíteni fog. De akkor hagyd neki és ne utasítsd el, mert biztos minden erejével azon lesz, hogy segítsen neked.

Egyébként valószínűleg félsz a csalódástól és azért vagy zárkózott. De amikor összejöttetek, valamennyire biztos megnyíltál, mert mégis téged választott, illetve te is bíztál benne annyira, hogy rá merd bízni a szíved. Ha fontos neked a párod, akkor ha az ég leszakad, akkor is próbálj meg nyitni felé, mert így csak magad alatt vágod a fát :/

2014. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
teremtsetek magatok körül valami nyugodtabb környezetet ahol nem zavar semmi más, és tudsz beszélni
2014. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, igazad van, és menni fog, tudom :)
2014. jún. 24. 23:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Szorítok neked :) Majd azért írd meg a fejleményeket, mert már én izgulok miattatok :)
2014. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!