Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálra van ítélve a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálra van ítélve a kapcsolatunk, ha ő csak egy nővel volt, én viszont rengeteg pasival?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, 18-22 éves korom között nagyon idióta voltam, egy szerelmi csalódás után annyira kivoltam, hogy rengeteg férfival lefeküdtem, mert azt hittem csak arra vagyok jó. Azóta teljesen lenyugodtam, összeszedtem magam, nem is voltam együtt azóta senkivel sem. Most megismertem egy férfit, akiben minden megvan, amit szerettem volna, és úgy tűnik kölcsönös a dolog. 2 hónapja randizgatunk, csodás élményeket szereztünk már most, teljesen beleszerettem, 1 hete csókolóztunk először. Azt már tudom, hogy ő csak 1 nővel volt előttem, akit majdnem elvett. Én viszont nem merem neki elmondani, hogy mennyivel voltam, mert félek, hogy otthagy és tök jogos lenne. Szerintetek működhet, ha ennyire különböző az előéletünk?
2022. szept. 13. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2022. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert miért kellene a pontos számot közölnöd...? Semmi köze a másik félnek hozzá. A közös életetek a megismerkedéssel indul. Az tiszta lap. Onnantól van köze. A semmin aggódsz. Nem követtél el semmit.
2022. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Amelyik férfit ez a szám zavarja, az magával nincs megelégedve, mert mondjuk kicsi a farka és fél attól, hogy nem nyújt neked többet annál, mint amit már korábban tapasztaltál valakivel.


Egy egészséges önértékelésű embert pont nem érdekli az ilyesmi. Én nem is szoktam megkérdezni a fiúimat, hogy hány nővel voltak, mert nem érdekel, ez alapján nem lehet egy embert megítélni.

2022. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
átlagos nő
2022. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Felejtsd el ezt a gondolkozást (félek, hogy otthagy és tök jogos lenne), mert az én esetemben ez tett be a kapcsolatunknak, nem az hogy én “sok” pasival voltam együtt .

Nem vagy ettől kevesebb. Én is azt hittem, nagyon nagyon negatívan gondolkoztam magamról és ez tett be, az nem érdekelte hány pasival voltam, hanem az h én saját magamat ostoroztam emiatt és ezáltal szabotaltam sokszor tudatalatt a kapcsolatunkat, merthogy én “nem érdemlem meg, hogy kapcsolatban legyek”…ez nonszensz. Rengeteg jó tulajdonságom van és gondolom neked is, nem fog ez változni azért mert merték nőként szexelni.

2022. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez fájni fog neki :D Ha szeret, akkor elfogadja a múltad, csak lesz egy jó kiadós gyömörgörcsös pár hete-hónapja.
2022. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

Mond neki, hogy pótolja be.


Sőt segíthetnél neki keríteni csajokat.

2022. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
A 2-esnek teljesen igazat adok.
2022. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
férfiaknak a prostizást nem szabad elmesélni, a nőknek meg a valódi partnerek számát, ez a boldog párkapcsolat alapja
2022. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Csak semmi konkrét szám senkinek!

És különben is egymással, a jelennel kell foglalkozni.

2022. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!