Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg a szeretői viszonyról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg a szeretői viszonyról szóló kérdés. Miért van ennyi félrelépős, szexen alapuló, komoly érzelmeket nélkülöző kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok konzervatív, de azt látom,hogy manapság egyre kevesebben élnek párkapcsolatban,sőt, nem is törekszenek rá.Ha mégis, már a kapcsolat elején megjelenik egy harmadik fél. Mi ennek az oka? A gyakori ad torz képet, vagy tényleg így van?
2018. jan. 24. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Mert egyre több ember jön rá, hogy a párkapcsolat egy idegölő deficites időpocsékolás. Van, aki még időben rádöbben, van aki sajnos már csak az utolsó utáni pillanatban.
2018. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Nők esetében arról van szó, hogy utolsó helyen van a szex párkereséskor.

Fontosabb a kinézet meg a pénz , hozzáállás.

Aztán persze idő után uncsi, hogy az egyébként családcentrikus, megfelelő egzisztenciával rendelkező férj 5 perc után edobja a törölközőt, akkor is csak maszatol.

Szal máris jön a szerető.

2018. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Mert a komoly kapcsolatokra csak ráfaraghat az ember. Nincs ilyen sírig tartó xarelem, feltéve, hogy nem a válás előtt baxa el őket egy villamos. :D
2018. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Létezik sírig tartó szerelem, a romantikus regények, filmek csak azt felejtik el, hogy ez a népesség kevesebb mint 1%-ra igaz...hoppá.
2018. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

4-es:

Talán végeztél közvélemény kutatást is vagy nemzeti konzultációt? :D

2018. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Jaj, a sok megtört lélek. De nagy szánalmak vagytok, főleg az első. Szerintem annak még nője/pasija sem volt, azért tobzódik itt a copypaste szövegével.
2018. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Itt most durván mellélőttél, kedves #6 válaszadó. Volt több mint 10, és sajna-bajna egyik se váltotta be a hozzá fűzött reményeket, úgyhogy teljesen tapasztalatból írtam. Hogy neked nem bírja a gyomrod, az más kérdés.

A szánalmas meg vastagon te vagy, mert itt trollkodsz. Ha annyira hipiszupi párkapcsolatod lenne, vele töltenéd az időd, nem itt feszítenél mint a pók a lucernásban. Kaptad is helyből a mínuszt.

2018. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, a privit is, részemről ment a zöld pacsi még akkor is, ha némely válasz meglepett, de értékelem az őszinteséget.

És valóban, mindannyian mást gondolunk erről a kérdésről.

Mindig lesznek olyanok, akiknek kapcsolatban állóként kizárt,hogy félrelépjenek, és vannak akik ezt különösebb lelki háttér nélkül is képesek megtenni.


Nem török pálcát senki fölött, magam is kerültem már olyan helyzetbe amibe azt hittem sosem sodródom.


Itt a kor is meghatározza ki hogy látja ezt a kérdést. Tartós kapcsolat előtt, vagy pár évet töltve tartós kapcsolatban még bizonyára hűségesebbek vagyunk, mint évek múltán az esetleges sérelmek, nehéz helyeztek, és az érzelmek kissé megkopása miatt.

2018. jan. 25. 09:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Vízöntő-korszak. Szabadelvűség, liberális gondolkodás felé nyitás, egyenjogúságra való törekvés, még egyszer szabadelvűség...és a többi. Ez nem hókuszpókusz, nem viccből írtam.


A szeretői viszonyt pedig az alap kapcsolatban lévő kommunikáció hiány szülheti. Félnek elveszíteni a másikat. Félnek az egyedülléttől.


Olvastam olyan hozzászólást egy kérdésnél, hogy párok szvingerekbe járnak, élvezik azt és kiegyensúlyozott a kapcsolatuk. Bizonyára így is lehet boldogan élni. Itt nem tulajdonként tekintenek a másikra.

2018. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, a gyakori torz képet ad, annak ellenére, hogy szerintem is meglehetősen sok a megcsalás.


Egyszerű megmutatni, hogy hol a torzítás: csak az ír ki megcsalásos kérdést, aki valamilyen formában érintett benne. Az, aki nem érintett, az nem ír ki kérdést. Elméletileg tetszőlegesen nagy is lehet a "csendes tömeg", aki nem érintett a megcsalásban, mert velük egyszerűen nem találkozol itt.


De ez általánosságban is igaz: a fórum alapján úgy tűnik, mindenkinek olyan párkapcsolati problémái vannak, amiket nem tud megoldani, hiszen mindenki ezekről ír. Nyilván, mert erre van a fórum :D.

De azt nem tudjuk, hogy hányan vannak, akiknek szintén van problémájuk, de nem írnak kérdést, sem azt, hogy hányan vannak problémák nélkül. Érted?

2018. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!