Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres, ha próbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres, ha próbálom elkerülni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit megismertem és úgy érzem teljesen beleszerettem. Párkapcsolatban vagyok és ő is, eszemben sincs otthagyni érte a páromat. Mivel kollégák vagyunk elég nehéz elkerülnöm, de mégis próbálom a lehető legjobban elkerülni. Ha ír nem írok neki vissza, de mégis mindig keres, mindig hív kávézni, velem szeretne együtt dolgozni a projekteken, pedig én még csak nem olyan régen kezdtem, sokkal alkalmasabb emberek is vannak nálam. Nem értem, neki is van párja, barátkozni meg így nagyon fura. Mit tegyek? Minden alkalommal amikor meglátom teljesen zavarba vagyok és újra és újra fellángol bennem az érzés, hogy vonzódok hozzá.
2022. szept. 13. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
valószínű ő is így van vele, szexuális élményt akar. egy görény mert nem fogja vissza magát. Jól csinálod, hidd el szemét az ilyen. Simán megcsal bárkit
2022. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Ezt látja a másik, érzi, tudja. Magyarul élvezi hogy ennyire a hatása alatt vagy, nyilván van egy szexuális feszültség köztetek.


Tök mindegy hogy kapcsolatban van-e, attól még lehet ugyanolyan szr mint a tiéd, vagy csak szimplán megcsalhatja a nőjét ahogy akarja. Minden kontaktot elvágsz, megmondod hogy nem akarsz vele dolgozni (a vezetőségnek), végső esetben elmész. Ezeket tudod tenni, hogy ne dugjon meg, amire kicsi az esély, mert hamarosan megfog.


Remélem a kapcsolatodra meg nem kell nagyon felhívni a figyelmet, miután másba szerettél bele.

2022. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es az a fura, hogy semmi szexuális utalást nem tesz soha (ellenben 1-2 másik kollégámmal.) Olyan, mintha barátkozni szeretne, de nem értem miért.

2-es nekem nem szar a kapcsolatom, ő meg nem léphet félre. Nem fogok ezért felmondani, nagyon jó a munkahelyem és sokat küzdöttem érte.

Itt pedig nem az én párkapcsolatom volt a kérdés

2022. szept. 13. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!