Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak semmi nem elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak semmi nem elég?

Figyelt kérdés

Egy átlagos férfival jöttem össze, nem fényezni akarom magam, de az én kinézetemhez képest találhattam volna sokkal jobb külsejű embert, de hát beleszerettem. Albérletben lakik, nem volt kocsija, a fizetése sem érdekelt, mindent felesben fizettünk. Mindig azért sírnak itt,mert a nőknek ezek a fontos dolgok.. hát engem rohadtul nem érdekelt.

Mindenben( értsétek,hogy tényleg mindenben) mellette álltam, szexben megkapott mindent, az eleje annyira jónak tűnt, aztán kiderült,hogy igazából csak egy ego boost voltam neki, ameddig ő egy lány barátjára várt,hogy legyen köztük valami.

Komolyan nem értem, nem egy rossz fiú, akiért oda vannak a lányok, direkt nem olyat választottam mégis akármit csináltam nem volt elég.

Mindig azt olvasom,hogy a nőknek egy kevésbé jól kinéző pasit kellene választaniuk,mert ők hűségesek stb.

Hát látom. Akkor igazából tök felesleges egy magát kedvesnek mutató szerényebb sráccal összejönnöm,ha már ők is ilyenek.

Legalább akkor nézzen ki jól,ha már àtb*sz.


2022. szept. 17. 10:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk a redős nyakú, kövér-kigyúrt, agyontetovált kopasz fazonokhoz meg a rib@@ncrendszámos lenőtt hajú plasztikhulladékokhoz elég nagy bizonyossággal lehet bizonyos személyiségjegyeket társítani. :D

De ami a genetikát illeti, tökre igazad van!

2022. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
11 - nem, nem lehet azokhoz sem általánosítani mert ismerek olyat aki ránézésre olyan amilyet leírtál (rosszfiús) amúgy meg a világ egyik legrendesebb embere (mellesleg elkötelezett keresztény és úgy is él) (kopasz: erről nem tehet, genetika. Tetoválás: minden 2. embernek van. Kigyúrt: sportolni csak nem bűn. Stílus: szereti a metál zenét, ennyi)....szóval mikor fejezitek be az idióta általánosításokat?
2022. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

12

Akkor, amikor megszűnik az asszociációs képességünk, kicsibarát.

2022. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!