Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyenlőség férfi és nő között?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenlőség férfi és nő között?! Tudom állandó téma na de mégis.

Figyelt kérdés

Nem mondom én,hogy egyenlő akarok lenni,vagy bárcsak férfinak születtem volna,de azért párkapcsolatban nem úgy helyes,ha azonos a mérce mind férfi mind női tekintetben?!Engem például piszkosul zavar,hogy míg az aktuális pár felrakhatja cipős lábát az asztalra addig egy nő..szégyen gyalázat mit képzel?!Jó persze ez apróság..de ezt értsétek minden ilyen kis apróságra,amit ráadásul a természetnek köszönhetünk..egy szellentés vagy böfögés..értem én,a társadalom "megköveteli" azt,hogy egy nő ne tegyen ilyet társaságban,akár a legjobb barátja előtt..na de ma a párkapcsolat az nem annyira bizalmas,hogy ezt meg lehessen engedni..hogy ha épp rádjön akkor mindenféle szégyenérzet nélkül megtehesd ami épp jól esik?!Legyen ez mondjuk,hogy egy hosszú munkanap után hazaesel,"női" görcsöket kísérő haspuffadás kínoz?!Édes otthon..de hoppá,itt sem tehetem amit akarok.Lám a természet így elbánt volna velünk...


De ez csak az én véleményem..lehet én vagyok túl liberális..


2010. szept. 26. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Ez esetben remélem azt sem várod el hogy kinyissák előtted az ajtót, előre engedjenek stb.
2010. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

Na figy'.

1: Az nem nőies ha a nő felrakja a lábát az asztalra, a nő legyen nő.

2: Ez inkább a fiúk reszortja...

2010. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Holdtündér ***** válasza:
82%

Nem vagy az. :)

Én úgy gondolom, egy kapcsolat akkor igazán felszabadult, ha semmi miatt nem kell szégyenkezni a párod előtt.

Mi is emberek vagyunk, vannak szükségleteink.

Én is szaladtam már hascsikarásokkal a WC-re mert rám jött a hasmenés és a párom mindent hallott. :D

De ez van. Szerintem nincs abból semmi, amelyik férfi meg nem fogadja el, az túlságosan hímsoviniszta.

2010. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy! Ez nem liberális kérdés.

Kemény generációs probléma, hogy belenevelik az emberbe ezt így illik...azt úgy illik...amazt meg így csináld, mert lány vagy. Amivel nem lenne gond ha mondjuk nem bigott színten nyomnák ezt a kisgyereknek, a gyereknek, a fiatalnak a fejébe. Tiszta vicc, meg az is, hogy ennyire szolgákká akarják tenni a nőket...Te nem fingasz, Te nem böfögsz, Te nem...Te nem Te nem. Te dolgozzál és főzzél és nézzél ki baromi jól, mert egy lány legyen szép...még a nagyanyáink is ezt gagyogják...jaj, de szép hosszú a lábad kislányom! Na aztán akinek meg nam az...az feleljen meg. Mind elvárás. Generációs probléma és az értékek félredumálása.

2010. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Megnyugtató,hogy nem vagyok ezzel egyedül..


Ezentúl ne várjam el...?!Ez az "elvárás" miért maradt fent a mai napig(egy párkapcsolaton belül)?!Persze ha azt mondanám,hogy házasság előtt nincs szex,akkor annak már nem örülnétek..(ami teszem azt,az adott pillanathoz számítva még 5 év)

2010. szept. 26. 00:31
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Én meg nem beszélgethetek a barátaimmal a menstruációmról,meg a "pasikról" (fujj de utálom ezt a szót)

EGYENLŐSÉGET AKAROK !!

31 F

2010. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

00:34


Igen..ahogyan én sem tudnék beszélni a korai magömlésről és az excsajod legjobb barátnőjével,akit annyira szivesen a farkadra húznál..;)

2010. szept. 26. 00:37
 8/18 A kérdező kommentje:
*excsajom legjobb barátnőjéről
2010. szept. 26. 00:38
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Magam sem tudom, tiszta gyagyások az emberek. Mindenki ezt szajkózza és büszkék is rá..tisztelet a kivételnek. Én nem csinálok lelki kérdést mikor böfögnöm kell böfögök, mikor mást kell azt sem tartom vissza, csak azért, hogy megfeleljek egy társadalmilag felépített beteg rencernek (hozzátenném csak itthon és kultúrált körülmények között) Bírom amikor kinyitom a csapot és egyből az egészség meg a Life Network folyik belőle...de a kislányokat arra nevelik pl, hogy ne merjen szellenteni, mert egy lánytól ez illetlen...inkább kapjon bélcsavarodást...azt a palit aki meg szerelmes beléd, ha ez zavarja...akkor nem tudja mi a szerelem. Az a baj a kisfiúkba is belenevelnek egy olyan "álomnőt" akit 92 évesen is kereshetnek az életben meg nem találják.
2010. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Eddig én sem csináltam belőle ilyen problémát,hiszen úgy gondoltam ezt megtehetem.De már kissé elegem lett a folytonos megjegyzésekből..persze én szólni ne "merjek",ha netalántán szex közben elereszti magát(ha egyáltalán akarnék emiatt..amúgy nem!).Ő mégis csak férfi,megteheti.
2010. szept. 26. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!