Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mittegyek? Teljesen odavagyok érte (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nah a helyzet.Több mint két hete megismertem egy lányt.Eleinte csak msnen beszélgettünk de mivel egy suliba járunk(ő elsős én végzős) suliba is beszéltünk elég sokat.Egyre többet beszéltünk msnen is meg élőben is,élőben ölelgetett meg jól elvoltunk ottis.Mai nap végre találkoztunk rendesen ahol csak tényleg ketten voltunk jól elvoltunk ittis...azthittem lesz valami de nem.Megkérdeztem itthon msnen hogy akar-e esetleg amugy valamit vagy, erre az a válasza hogy nagyon szeretlek de nemtudom..... Ehez hozzátartozik hogy amikor élőben találkoztunk mindig ölelgetett de nem csak ilyen kis ölelés hanem tényleg mintha már együttlennénk,msnen is mondta hogy majd menjek le hozzájuk,meg hogy szeretlek,meg hiányzol jólenne veledlenni stb stb.Szóval tényleg nagyonjól kijövünk egymással szinte tökéletesen.Erre ilyet ír..... Szerintem elég félreérthető dolgokat csinált amit én úgyvettem hogy biztos ő is szeretne valamit.... Most mit tegyek? Várjak hogy ő keressen vagy írjak én rá?Ha igen akkor mit? Kérdezzem meg hogy most akkor miisvan meg miért csinálta ezeket?Vagy beszéljek vele ugyanúgy mint eddig meg találkozgassak hátha lesz valami?Bár akkor modhatta volna hogy ehez neki több idő kell stb akkor jó megértem várok aztán kiderül de ez így ez a nemtudom hát passz....Szerintetek?Nagyon fontos lenne már elég régóta tetszik és most ezek miatt az utóbbi időben teljesen bele is zúgtam és most így elég rossz....azis lehet esetleg hogy ő csak 15 én mindjárt 18 hogy azthiszi csak kihasználni akarom....nemtudom de nekem nagyon fontos és nagyon megszerettem ezalatt az idő alatt soha nemvolt még ilyen pedig.....
2010. szept. 26. 01:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
hogy akar-e esetleg amugy valamit vagy nem*
2010. szept. 26. 01:11
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem hogy konkrét választ is fogok tudni a kérdésedre,ezzel remélem nem sértelek meg amit írok.Az a baj a ti "nemzedéketekkel" (31 vagyok) hogy rohadtul elcséplitek a kapcsolataitokat azzal,hogy folyton ilyen sz@rságokkal tömitek egymás fejét mint "szeretlek" meg "hiányzol,jó lenne veled lenni" - amikor az ÉGADTA VILÁGON SEMMI NINCS KÖZTETEK!Van pár 16-18 körüli ismerősöm iwiwen meg Fb-n is és komolyan amit ezek tudnak művelni egymás üzeneteivel ráadásul nyilvánosan attól a belem forog.Mert nem attól jóbarát valaki hogy folyton "szeriz" meg "lájkol" meg <3 meg sorolhatnám...Nekem is van pár jóbarátom,az egyiket lassan egy éve nem láttam és hiányzik is.De ha találkozok majd vele nem fogom ölelgetni és nem mondom neki el 154-szer hogy mennyire szeretem és hogy húde hiányzott mert ezeket a dolgokat feleslegesnek tartom,ez csak máz.Mondjuk egynemű velem és furán is jönne ki de ha nő lenne se tenném :) .Mert ha valakinek 2 percenként azt hangoztatod de szereted stb az idővel lepereg róla,meg mellékesen - INNEN AKÁR VEHETED VÁLASZNAK IS - csak összezavarod vele a másikat és hamis reményeket keltesz benne a - a semmivel.Mert itt jegyzem meg hogy a csaj barátot lát benned és semmi egyéb.És ez nem is nagyon fog változni,ez egy olyan skatulya amiből nagyon nehéz kitörni - nem lehetetlen csak szinte esélytelen.Ha akarna valami mást tőled akkor tudná,a nők kortól függetlenül tudják mit akarnak.És ő most nem téged.Bocs ha kegyetlen vagy bunkó voltam.

2010. szept. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
írj neki de kezdhetnél idősebbekkel is alig hagyta ott az általános sulit...
2010. szept. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja,amúgy meg szerintem ne keresd.Ha meg keres inkább kicsit bújj ki előle.Aztán ha már eléggé keres esetleg jegyezd meg neki hogy úgy érzed félreértetted.Vagy próbáld meg elbűvölni,nem mint barát,hanem mint férfi inkább.Viszont ha jódarabig nem beszélsz vele és nem is találkozol,ne okozzon csalódást ha újra látod és éppen téged ölelget.Csak az már nem te vagy :) Mert az ilyen "barát" pótolható a nőknél.
2010. szept. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem köszi.Hát tudom lehetne idősebbel is de amikor még nemismertem látásra olyan 16-17nek mondtam volna.....Hát nemtudom lesz ami lesz de szerintem akkor ez ennyi volt......
2010. szept. 26. 09:30
 6/13 A kérdező kommentje:
Nah beszéltem vele leírtam mi hogy merre..... azt mondja hogy nemszeretné ha nembeszélnénk meg mittudomén..... Hmmm...
2010. szept. 26. 10:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Azaz magyarán dobott,de azért maradj a kutyája.Neked nem kellemetlen ezekután találkozni vele,miután tudja hogy epedsz érte?Nem lesznek olyanok a dolgok mint voltak.
2010. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem akar tőled semmit. sem most, sem később!:S keress magadnak olyan lányt, aki tényleg szeret, nem pedig csak mondja és húzza vele az agyad.

16/L

2010. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nah azaz amit nemfogok...... beleuntam már nem most már jólvan régebben.... ezcsak úgy jött úgynézettki lesz is valami de nem.... szóval ennyivolt max ha engem talál be valaki akkor....De amugy ahogy beszélgetünk kicsit olyan kétesélyes a dolog..... mintha csak nemtudná....
2010. szept. 26. 14:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Nemadom fel hátha talán sikerül valami.... még nemismerjük annyira egymást lehet ez az oka csak(remélem)
2010. szept. 26. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!