Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat?! :O Irjatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat?! :O Irjatok ha ti is ilyen cipöben jártok, vagy hasonló dolog történt veletek. Mi tettetek? Ilyenkor mi a helyes és mi nem?

Figyelt kérdés

Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?... én eddig nagyon ellene voltam, ha esetleg baráti körömben volt ilyen egyböl igy kezdtem " nem igaz h nincs pasi itt a közelben ? miért pont olyan távolit akarsz ...." de most h ez velem történt meg foggalmam sincs h mit tegyek, mi a jo , mi a helyes.Csak azt tudom , h rengeteget gondolok a srácra, ali g várom h msnen beszéljünk,egész nap ö jár a fejemben, és rá vágyok...:/ =(

Nem mostanság éreztem már ilyet ...


2010. szept. 26. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

hehe... sokan vannak így... van egy elképzelésük a dolgokról, aztán amikor velük történik, fejtetőre áll a Világ...

Csak te tudhatod, hogy akarod-e. Vagy töröld emesenről... :P vagy próbáld meg. Még lehet belőle valami, de a távolság fáj.

2010. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Ő is ezt érzi, akkor próbáld meg! Nem várhatod el, hogy életed szerelme pont a szomszédod legyen!
2010. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Üdv a klubban :) Detto ez a helyzetem és pokoli! Mi beszélgettünk már erről(am 300km a táv) és abban maradtunk, hogy ha egy fél év múlva is ilyen lesz az intenzítás egymás felé, mint most, akkor megpróbáljuk! Addig is havonta találkozgatunk, a többi majd elválik.. Nem kell elkapkodni, mert ha összejön netán, de mégsem működik, akkor utána csak rosszabb lesz, bár a távkapcsolatok ha jól vannak összeszervezve, sokkal jobbak, mint a rendes kapcsolatok, mivel így tuti nem untok egymásra és mindíg várni fogjátok hogy találkozzatok..nagyobb vágy lesz a másik felé ;)
2010. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam a második válaszolo (: 2010ben irtam neked.. Rá 2évre nekem is lett egy távkapcsolatom! Egy évig voltam a sráccal aki 1500km-re lakott tőlem. Csunya szakitás volt és azota sem hevertem ki...de még mindig azt mondom, hogy ujra kezdeném... Most ha nem is rola van szo. Valaki másba szeretnék bele... Még ezekkel a tapasztalatokkal is bele mennék. Pedig tudom hosszu távon ez nem működik! Sosem lehet tudni, hogy alakul az élet. Esélyt kell adni neki és magadnak! Nem tudhatod mikor dobod el a boldogságot magadtol! Ez egy orosz rulett! A szomszed fiu sem lenne biztos (: kiváncsi lennék veled mi történt azota! Ha erre jársz írd meg! Talán megint 6ev telik el, de elolvasom! Minden jot (:
2016. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!