Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vki járt már hasonló cipőben? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki járt már hasonló cipőben? :S

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy fenn vagyok 1 angol közösségi oldalon..és megismerkedtem 1 angol sráccal..és hát..nagyon megtetszettünk 1másnak..és kitalálta,h mi lenne, ha kézzel irott leveleket irnánk egymásnak..és nem örültem neki, mert...basszus annyira önálló még nem vagyok, h ien sz@rokat tudjak hogyan kell kijuttatni..megmeg...elég kinos lenne, mikor anyumék felbontanák a levelemet (mert felszokták -.-)..aztán meg folyton kérdezősködnének,h hogyan ismerkedtünkmeg..meg ienek..és még letolást is kapnék, h miért vok fenn ien oldalon..és ha azzal jönnék, h csak a nyelvtudásomat akarom fejleszteni, úgysem hinnék el...szal vki vmi megoldást tudna javasolni? vagy mondjuk h anyumék en tudjanak róla? pls..
2011. nov. 3. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy jártam-e mert nem írtad le a lábad számát:S
2011. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne éld bele magad..

Inkább maradjatok az internetes levelezésnél.

2011. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Minden angol gyökér
2011. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt még hanyagold. Hasonló dolog történt már velem is de az csere diák program része volt többnyire, de mi maradtunk az emailnál mert az gyorsabb volt. És olcsóbb is.
2011. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de ragaszkodk hozzá..és azt mondta, szerinte igy jobabn megtanulhatnék angolul. mert igy főleg internetes forditokat használok..
2011. nov. 3. 18:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem írd a srácnak h akkor kevesebbet tudnátok beszélni meg sokkal lassabban kapnátok ugye meg a leveleket, am ezt nem azért írom h megrémítselek, de az első gondolatom az volt h lehet h pedó a "srác".
2011. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
18:42: A gyökeret tudtommal a növények szoktak növeszteni (szólj ha tévednék és indokold is, hogy miért :)) Szerintem te nem az angol növényekre hanem az emberekre gondoltál így biztosíthatom, hogy egyik angol sem gyökér mert emberi lehetetlenség.
2011. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 joci23 válasza:
Kérd meg az egyik barátnődet, hogy mehessenek hozzájuk a leveleid (ha van ilyen megbízható barátnőd, akinek a szülei is azok). Név helyett meg használhattok jeligét, hogy ha esetleg kicsi településen laksz a postás se gyanakodjon.
2011. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megírod kézzel, beszkenneled, e-mailben elküldöd. Ha már annyira ragaszkodik a kézíráshoz, ami egyébként előttem érthetetlen, ha már egyszer a neten ismerted meg.
2011. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 n_vivienn. válasza:
Ne a saját címedet add meg. pl. barátnő aki tudja
2011. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!