Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nem csókol, és ölel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem csókol, és ölel meg soha. Nekem viszont ez nagyon hiányzik. Már párszor utaltam rá, akkor két napig rendben volt, de aztán ismét elmaradt az ölelés. Keressek valaki mást?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
a nőknek mindegy ki öleli meg őket?
2022. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy hogy adjam a tudtára, hogy nekem ez így nem jó?
2022. szept. 19. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Ez így még elég kevés info ahhoz, hogy jó tanácsot lehessen adni. Egy házasságot valószínűleg nem lehet egy gyakorikérdéses válaszba belezsúfolni, de talán lehet árnyalni a képet.

Az ölelés, csókolózás nem működik. De mi az, ami jól működik köztetek?

Vissza tudod idézni, miért épp vele kezdtél el járni annak idején? Miért mondtál igent a lánykérésre? Miért pont mellette kötelezted el magad? Mennyire volt átgondolva az az ígéret, hogy kitartasz mellette jóban-rosszban?

A férjed mit mond, miért nem csókol meg?

Mennyire vagytok egymásra hangolódva? Tudtok őszintén figyelni egymásra, vagy bedarálnak a hétköznapok?

2022. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első körben soha többet ne utalgass, hanem konkrétan, egyenesen beszélj vele erről.
2022. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Férjem ugyan ez. 6 éve vagyunk együtt. Az első 1, talán 2 évben még ezek megvoltak. Azóta lett 2 gyerekünk, ezek meg eltűntek.

A szex jó. Akkor van ölelés, csók. Agon kívül semmi. Mintha lakótársak lennénk.


En havonta 1x összeveszek vele, akkor kb 1 hétig ölelget, puszilgat, azt ennyi.


En is attól félek, egyszer olyan szintre kerül ennek hianya bennem, hogy be fog telleni az a bizonyos pohár.

2022. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

“ utaltam rá”


Néma gyereknek anya se érti szavát.

2022. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

#5

Akkor talán nem havonta kéne összeveszned vele emiatt, hanem 1,5 hetente...és akkor csak 1-2 nap lesz ölelgetés, puszilgatás nélkül :D

2022. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemaRendőrség ***** válasza:
87%

Ha te megöleled mit csinál?

Ha te megcsókolod mit csinál?


Mi ugyanannyira ölelgetjük, puszilgatjuk egymás feleségemmel, átlagban. Van amikor én kezdeményezek többet, van amikor ő.


Illetve a szex neki is jó?

Mert attól hogy neked jó a kétheti egy vagy akár heti 2, lehet neki kevés. És úgy van vele hogy csak kapja az elutasításokat egyfolytában akkor nem is próbálkozik. Mert felizgul a csóktól, az öleléstől, aztán meg makmarci teli marad.

2022. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A házasság előtt is ilyen volt? Ha igen, egy papirtól nem fog másmilyen lenni, bocsi. Mondd neki tényleg, ne utalgass. Ha többször mondod, később lehet magától eszébe jut.
2022. szept. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!