Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tolerálnád az ilyen húzásait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnád az ilyen húzásait?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4éve élünk együtt. De bármi van az itteni húsboltok nem jók, az itteni szerelők, mesterek sz.rok, drágák stb. Úgy beszél róluk mintha ők hülyék lennének a saját szakmájukhoz.


Minden csak ott jó, ahol élt szüleivel, csak az a jó amit apa vagy haverjai megcsinálnak.

Egyszerűen kezd elegem lenni,és azt mondani h fogd a cuccod és akkor menj haza ha itt semmi nem jó. ( Érdekes közel 15ezer embernek jó)


Pl:


Képes apját hívni h vigye el arra a településre ahol élnek a szerelőhöz az autóját mert az tudja! A baj h bonyolultabb megoldani az egészet mert lejonni 2embernek, elvinni 50kmre az autót,meg aki lehozta

az ugye szintén vissza. Majd az autóért érte menni, és visszahozni hozzánk újabb 50km, ez szintén 2ember külön autóval h aki visszahozza bnőm autóját azt vissza is vigye vki.

Mindezt közel 800ftos üzemanyag árral..


2022. szept. 20. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Miért költözött el, ha ennyire lokálpatrióta? Miért nem mentél te oda inkább?


Egyedül akkor undi ez, ha Budapest ez a hely, amiért annyira odavan... De a kérdésből az jön le, hogy mindketten vidéken éltek. Ott egyedül a "cé betűs" állampolgárok tudnak problémát jelenteni.

2022. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Ha a szép szó nem használ...

Gondolom próbáltál már vele erről beszélni.

Ha nem, akkor értesd meg vele, hogy engedjen bizonyítani másokat. Értem én, hogy lokálpatrióta, de nem csak az ország egyetlenegy pontján vannak jó szakik.

Ha hajthatatlan, jöhet a hazacuccolás felemlegetése. Azért próbáld meg finoman tálalni a dolgot.

2022. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem veled akarja elintéztetni az autója szállítását, szerintem neked evvel nem kell foglalkozni. Ha mégis, rázd le, hogy ő akarja oda vinni, nem te.

Szakítani azért ez kevés lenne nekem, de biztos megkérdezném a sokadik alkalommal, hogy Akkor minek költöztél ide?

2022. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De eszébe se jut pl ebben a sztoriban pl h mennyi az üzemanyag, az időre nem is gondolva míg nincs autó..

Meg mellesleg ez így nem is olcsó..

és míg nincs autó addig szüleim segítenek..mert ha ide viszi legalább 150kmert megspórol.

2022. szept. 20. 20:46
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Futás koma
2022. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Közös kasszán vagytok? Kér tőled pénzt? Volt már munkanélküli, mióta együtt vagytok?

Ha igen, érthető, hogy nem tetszik. Ha nem, továbbra sem a te gondod.

2022. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez az a minősített eset, mikor téged már az is zavar, ha levegőt vesz.

Szerinte ott jobb a szerelő, megoldotta, leszervezte. Hol itt a probléma?

Akkor lenne gond, ha egész nap nyafog, de nem tesz semmit. Vagy ha nálatok viszi szerelőhöz, és aztán hetekig ócsárolja, hogy a másik jobb lett volna.

De hagy legyen már más a véleménye! Szerinted normális ezért szakítani?

2022. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én aki költözés után 2 megyét bejártam mire találtam egy normális!! Autószerelőt… és végre ténylegesen miután kész lett, nem észleltem hibát és tényleg mindene jó volt. 🥳 ezt a részét átérezem a barátnőd részéről, az hogy apu haverjai jobban meg tudják csinálni, az lehet, meg nem számítanak fel plusz anyagot elsunnyogva, meg normálisan adják át.. nem úgy mint egyes” mesteremberek 🤬
2022. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

"Egyszerűen kezd elegem lenni,és azt mondani h fogd a cuccod és akkor menj haza ha itt semmi nem jó"

Hja, csak akkor ki tartana el? Te is csak arra vagy jó, hogy itt szidd, semmi másra.

2022. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Csak a billentyűt tudod verni, de a csajodnak a képébe mosolyogsz, hogy igen, drágám, úgy lesz drágám. Sose fogod kidobni, mert tudod, hogy az életben nem lesz másik nőd.

Hagyjuk ezeket a röhejes kérdéseket. Te ezt is tolerálni fogod.

2022. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!