Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mik azok az okok ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok az okok ami miatt megcsalnátok a párotok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Múltkor közel voltam hozzá... az, hogy nem foglalkozik velem eleget, és tudom, hogy ő nem is szerelmes belém. :S Nem kapom meg azt érzelmileg, amire vágyom. Viszont van a közelemben egy srác, akit minden nap láthatok, és törődik velem.

Amúgy ok lehet még az is, ha a srác is megcsalta a csajt, vagy ha a lány nem szerelmes. De szerintem a felső verzió a leggyakoribb. Tessék odafigyelni a barátnőre, és akkor nem lesz gond. :S

19/L

2010. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát én még életemben nem csaltam meg senkit. ha vala megcsalnék bárkit is, az attól lenne, hogy már nem szeretném a párom, de képtelen lennék ezt a szemébe mondani. de, ha így derülne ki, az nem lenne jó. szóval nem tudom hogyan lenne.

L/18

2010. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság miatt is, illetve ha nem kapom meg az érzelmi szeretetet.(nem a szex, amit az én barátom mindig összekever..! Igaz hogy tökéletes a szex, de nem mutatja ki az érzéseit.) Egyszer megcsaltam. Nem volt olyan jó szeretkezés mint vele, de a srác folyamatosan éreztette velem, hogy milyen szép vagyok, és láttam rajta, hogy nagyon élvezi a szexet. És ez hiányzik nekem a kapcsolatomból. természetesen többször nem tenném meg. De bárhányszor is mondom neki, azt mondja, hogy ő szeretget eleget...Szexuális értelemben igen.Remélem érted... De pl tegnap voltam egy házibulin ahol a csaj és a srác olyan szenvedélyesen ölelte egymást, és a srácon is látszot mennyire akarja a csajt...Nah ez hiányzik.
2010. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló: remélem, kiderül az igazság, és a fiúd kidob. ;)
2010. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3 hetente látom a baráton. és tényleg szeretem, de már megfordult egyszer a fejembe mikor bulizni voltam, hogy megcsalom a volt barátommal, de nem tettem meg mert tényleg szeretem a barátom. Nem az a baj h ritkán tudunk találkozni, hanem az, hogy nem mutatja ki hogy szeret. Nekem úgy hiányzik hogy úgy öleljen meg hogy benne legyen hogy szeret. hiányzik az hogy csak feküdjünk egymás mellett és simogassa a hátam, adjon egy puszit a fejemre. Nálunk ilyen nem nagyon van... Mások előtt meg egyáltalán nincs. Én a kezem a combjára rakom, próbálok kedves lenni ő meg csak van, az elején még el is húzodott.:/ Ez annyira kellemetlen o.O És ha ezt így folytatja tovább nem sok jövőt látok ennek a kapcsolatnak:(
2010. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó, sajnálom:( próbáld vele megbeszélni.

válasz: nem csalnám meg, ha nem szeretném, akkor inkább kilépnék a kapcsolatból, engem hűségre neveltek. vagy ha már nagyon dühít, hogy nem törődik velem, és nem szeret, akkor talán. de még akkor sem.

16/L

2010. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én éppen egy hónapja csaltam meg a páromat sajna. Régóta voltak már problémák a kapcsolatunkban, de leginkább csak igyekeztünk szőnyeg alá söpörni őket, nem törődni velük. Sosem éreztette velem, hogy szeretne, hogy fontos lennék neki. Már természetesnek vettünk mindent ami volt közöttünk, a szexuális életünk is szinte egyenlővé vált a nullával. Jött egy srác, aki mint egy villámcsapás berobbant az életembe egyik napról a másikra, éreztem hogy kellek neki, hogy oda van értem meg vissza, törődött velem, ápolt amikor rosszul voltam, pedig lehetett volna ezerszer jobb dolga is... Végül elgyengültem és egy percig nem éreztem úgy, hogy helytelen lenne amit teszek. A páromnak még következő héten bevallottam hogy mi történt, persze kiakadt, de valahol beismerte hogy várható volt, és jelenleg nem vagyunk együtt, csak mint jó barátok összefutunk hetente párszor. Talán ez a lépés volt az, ami ráébresztett, hogy a mi kapcsolatunk már egyáltalán nem a régi. Előtte is lett volna rá lehetőségem nem is egyszer hogy megcsaljam, de mindig éreztem a belső visszatartó erőt... ezt mostmár sajna a legkevésbé sem!
2010. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11:43 remélem nem.
2010. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!