Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem egész nap csetelünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem egész nap csetelünk a párommal az tényleg csak szexkapcsolat lenne?

Figyelt kérdés

Egyik kérdéshez kommenteltem, hogy mi heti 2-3 alkalommal találkozunk. Egyébként meg este szoktunk beszélni.

Valaki szerint ez max szexkapcsolat. Ami kicsit vicces mert nem is mindig van szex ha találkozunk (de azért majdnem)

Tényleg ez lenne a mérce hogy egész nap irogatni kéne? És aki egész nap irogat, az hogy ér rá erre? 8-17 munka heti 2 edzés nekem is neki is, emellett ennél többet nem is tudnánk

Pár hónapos a kapcsolat 24 27 évesek vagyunk


2022. szept. 22. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha barmelyikotok munkahelye nem engedi, hogy egesznap nalatok legyen a telefon, ugy eleg nehéz.
2022. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Nyilván ha a munkahely nem engedi, akkor normális így. Én home office-ban vagyok, bármikor tudok írni a páromnak, ha nem úszok a munkában vagy nincs épp valami meeting. Nekem nagyon kevés lenne, ha csak este beszélnénk. Volt olyan párom, akivel együtt éltünk, de még munkaidőben is többször írtunk egymásnak, nyilván nem kötelező, de nekem jól esik, ha valaki ennyire törődik velem és hiányzom neki. Volt olyan is, aki mindig többóránként írt csak vissza, hát róla ki is derült, hogy megcsal. De ha nektek ez így jó és elég, akkor nem kell mással foglalkozni.
2022. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Talán 18 éves kor alatt így van.

De nekem az a véleményem, hogy egy tartalmas beszélgetés telefonon ezerszer minőségibb kapcsolatról árulkodik, mint öt percenként küldeni egy emojit vagy egy fotót, meg szerizlek 😍 én is béjb 😍.

2022. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is szexkapcsolatban vagyok😅 mi csak hétvégén találkozunk.

Napközben szintén keveset beszélünk, csak az esték azok amikor többet tudunk, de ha látom rajta hogy nagyon fáradt, akkor van hogy az esti is rövid.

Nem kell egész nap lógni szerintem a másikon, ha időnk engedi úgyis írunk egymásnak, vagy beszélünk telefonon.

Nálunk nagyon jól müködik most még így. ( Mi már amúgy tervezzük az összeköltözést)

2022. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi már házasok vagyunk, egy helyen is dolgozunk, és egy 800 km-es utat végig tudunk beszélgetni. De őszintén nem értem, hogy 5 percenként mi mondanivalójuk van egymásnak.

Szerintem sokkal fontosabb, hogy miről beszélnek. Egész nap lehet felületesen csacsogni, miközben semmi tartalom.

2022. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#2 ilyenkor mikről irogattok? Mi a tema)
2022. szept. 22. 09:54
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Az ér rá írogatni egész nap, akinek nincs semmi dolga.
2022. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a lelki eredetű témák mellőzése . Az önmagában hogy dolgozik az ember és nem ér rá chatelni vagy minden nap találkozni nem jelent szex kapcsolatot, de ha testiség ami többnyire van komolyabb beszélgetések nélkűl akkor igen szex kapcsolat filing.
2022. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 mindig más, de ne non-stop írogatást képzelj el, felnőtt embereknek arra nincs ideje. Mondjuk küldünk egymásnak valami érdekes cikket, vagy képet arról, hogy épp mit csinálunk (pl. edzésről vagy ha barátnőkkel beülök kávézni vagy ilyesmi), vagy csak leírjuk egymásnak, hogy szeretlek, hiányzol. Nekem ezek nagyon sokat jelentenek, nem kéne olyan pár, aki egész nap rám se bagózik. Bár ha esténként van egy tartalmas telefonbeszélgetés, akkor tudnám mellőzni a csetelgetést, de pl. a legutóbbi exem utált telefonálni. Akkor már legalább írásban érezzem a törődést, különben minek együtt lenni.
2022. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi se cseteltünk nap közben amíg nem éltünk együtt és csak hétvégente találkoztunk, szimplán azért mert egyikünknek se ad semmit ez a fajta kommunikáció. Inkább este beszéltünk, sőt kapaszkodj meg még akkor se minden nap. Ebben a szexkapcsolatban vagyunk már 10+ éve házason :D
2022. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!