Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szégyenli sok férfi,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenli sok férfi,hogy a kövér nőket szereti,ők tetszenek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon sok túlsúlyos nő írta,hogy csak szexre kellenek a férfiaknak,utcára,közösségbe nem mennek velük,szégyenlik őket.

Miért nem merik felvállalni az ízlésüket?

Cikinek érzik kövér nővel megjelenni valahol?



2022. szept. 25. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát, én ezzel inkább úgy vagyok, ha nagyon ki vagyok éhezve, akkor jöhet kövérebb nő is, szexre. De amúgy nem.

Nem azért mert ez az ízlésem és nem merem felvállani, hanem mert nem ez jön be.

2022. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szexuális vágy és az , hogy mit látok vonzónak nem ugyan az .
2022. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem értem,mert én szépnek tartom a nagyon kövér nőket és örömmel megyek velük bárhová: mozi,színház,strand stb.Az sem zavar,ha megnéznek minket,esetleg beszólnak.
2022. szept. 25. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Van aki meg csak megdugja mert nincs jobb . Mint amikor azt eszed ami van , mert nincs jobn.
2022. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem azért vagyok nagyon kövér nővel,mert nincs jobb,hanem mert tetszik,vonzónak találom.
2022. szept. 25. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Én felvállalnám mások előtt a szép arcú kövér nőt is, de csak a nem szép arcú kövér nőknek tetszem! Ennyi!
2022. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Neked tetszik te dolgod. Másnak meg nem fog tetszeni a zsiros test akkor se ha litániát írsz.
2022. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!