Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az,hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy a legtöbb férfi szégyenli,ha nagyon kövér a felesége,társa?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy én ülök fordítva a lovon,de én büszke voltam arra,hogy szép,nagy méretű párom van.Volt olyan kedvesem,aki kétszer akkora volt mint én,de jól éreztem magam vele.Lehet,hogy aki szégyenli a párját nem tartja vonzónak kövéren?

2021. márc. 7. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert...különbözőek vagyunk?

Ezért vagy te a pároddal és nem mondjuk én.

2021. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert sokan nem hogy vonzónak nem találnak egy kövér nőt, hanem egyenesen visszataszítónak. Ezt nem rosszból mondtam, felőlem az áll össze azzal aki akar, áldásom rájuk, legyenek boldogok, egy rossz szót nem ejtek, de ez az igazság...én is visszataszítónak találok egy bizonyos pont felett egy nőt!
2021. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De együtt van a kövér nővel,mégis szégyenli?
2021. márc. 7. 14:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg megszokás, sok év, aztán inkább megalkuszik, inkább szégyenkezik mintsem eldobja egy szégyenmentes egyedüllétért. Ugy érzi pocsékba menne az idő/energia amit addig beletett.
2021. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert tudja, hogy sokan így látják ahogy én (#2 vagyok), az ő fejükkel gondolkozik, és beragad a tudatába a gondolat.
2021. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor az lehet,amire én gondoltam,hogy így nem tetszik neki a párja. Én biztos azért nem szégyenlem,mert kövéren látom szépnek és vonzónak.
2021. márc. 7. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha az adott férfinak a kövérsége ellenére, vagy éppen azzal együtt vonzó a nő, mégis szégyelli, akkor nem szereti, ez ilyen egyszerű szerintem.
2021. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Talán mert undorító? :D
2021. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már akinek....Nekem például tetszenek. Ízlések és pofonok.
2021. márc. 7. 16:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9.


Így van. Akkor mi a kérdés? :)

2021. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!