Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem v mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem v mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3 éve vagyunk együtt voltak súrlódások problémák feszültségek bekerült a képbe egy 3.férfi vannak üzengetések hívások stb....

Párom elég passzív ebben a dologba csávó eléggé nyomul.

Azt mondja engem szeret nem akar lecserélni ő neki csak ez egy impulzus.

Nagyjából elmond minden érzését ezzel kapcsolatban.

Közbe otthon kedves meg minden ezzel totálisan össze zavar minden téren nem szeretném elveszíteni szeretném hogy vissza találjon.

Kérte hagyjak neki egy kis levegőt ne fojtsam meg ezt meg is adom neki nem zaklatom a párkapcsolati témáinkkal hagyom kicsit.

Mellesleg eléggé depresszios az utobbi időkben.

Nem tudom mit kellene tennem mit csináljak.



2022. szept. 27. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
3. férfi? van 2. férfi is? akkor most hányan vagytok?
2022. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ennek itt a vége felesleges erőltetni.
2022. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt egyszer jászottam el, soha többé nem mennék bele ilyenbe. Ha egymás között nem tudjuk megoldani a dolgainkat, és 3. fél fele nyit a másik, mondhat nekem akármit, én nem vagyok hajlandó szép csendben várni meg asszisztálni ahhoz, hogy eldöntse kit szeretne és hogyan. Iszonyat megalázó, ha a párom nem zárja ki az életéből a harmadik embert, és 'majd meglátja mi lesz' alapon van, én meg nyugodtan várjak, hátha minden jó lesz. Kösz nem.
2022. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog csalni ha a másik pasi jobb valamiben. Magasabb, nagyobb a farka, trendibb , gazdagabb
2022. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!