Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Egyáltalán tegyek valamit?

Figyelt kérdés
A helyzet tömören annyi, hogy van 1 lány, akivel régen "jártam"(azért írtam így mert akkor még kicsik voltunk és ez nemvolt nagyon párkapcsolatnak nevezhető.), de egy másik lányért dobtam őt. Már megbántam mert Csak őrá tudok gondolni. Nem egy szuperszexi 10ből 11es lány, de nekem ő kell. A kérdés az, hogy kezdeményezzek felé vagy hagyjam inkább? Esetleg tapasztalatok tőletek, hogy aki ilyen helyzetbe volt, mit tett és mi lett belőle. Köszi!
2011. okt. 9. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
probalj meg kozeledni fele de csak finoman,baratilag ha nm utasitja vissza szep lassan hivd el 1-et uditozni setalni besszelgetni, ha latod h nm nagyon akar vagy h kellemetlen neki akkor ne folytasd,ne nyomulj ha meg szeret veled lenni, elvezi a tarsasagod akkor meg menjetek minnel tobb helyre eggyut csk ketteseben vagy baratokkal es szep lassan ha o is akarja akkor megint osszejosztok(eloszor ne vidd tul romantikus helyre csak lassan)
2011. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azt elfelejtettem odaírni, hogy már elég régóta nem tartjuk a kapcsolatot... Szóval így hogyan?Elég hülyén venné ki magát...(vagy nem?!).
2011. okt. 9. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj a szülinapjára, névnapjára, azt biztos nem veszi zokon.
2011. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!