Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi mindent néznétek el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mindent néznétek el, ha úgy gondolnátok hogy megtaláltok a lelki társatokat, vagy ha úgy tetszik az igazit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kölcsönösen így gondoljuk egymásról hogy lelki társak lehetünk, viszont nem jöttünk össze, ő nem akar. Ha esetleg ez a dolog változna, akkor meddig mennétek el, mennyi mindent néznétek el neki? Például nyitott kapcsolatba belemennétek-e?
2022. szept. 27. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy nem.
2022. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki olyan nagyon a lelki társad akkor miért nem akar veled lenni?

A másik meg az, hogy lelki társad lehet egy barátod vagy rokonod is. Lelkileg egy hullámhosszon vagytok, de nincs köztetek szexuális vonzalom. Gondolom ez a lány is így értette, ha nem akar veled összejönni. Barátság, lelkizés és ennyi.

2022. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én bízom az őszinteségében, és az adott szavában.
2022. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lefeküdtünk már meg kavartunk jó pár alkalommal, de ő azt mondta nem biztos magában, meg sose volt még senkije, nem tudja hogy mi lenne egy kapcsolatban.
2022. szept. 27. 13:55
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Ha szeretem, bármit, még ha rettenetesen fáj is. Én, ha valakit teljes valójában elfogadok, akkor magam is teljesen sebezhetővé válok, és csak az iránt vagyok képes ezt meglépni, akit valóban fontosnak és értekésnek tartok.
2022. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ti mennyi idősek vagytok kérdező?
2022. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ő 23, én 28.
2022. szept. 27. 14:03
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aki a lelki társam, az pont azért az, mert mellette én is teljesen önmagam lehetek. Nem akar nyitott kapcsolatot, nem vágyik másra, nem bunkózik, nem hanyagol el, stb. Akinél mindent el kell nézni, hogy ne hagyjon el, az nem a lelki társam. Ott inkább csak egyoldalú szerelemről van szó, amit a másik nem viszonoz, csak kihasznál.
2022. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is a lelki társ az, akivel önmagam lehetek és közösek a céljaink. Aki nyitott kapcsolatot akar, az nem lelki társ max. ha téged is ez indít be.
2022. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Engem egyáltalán nem ez indít be, csak a múltkor mondta hogy ő is úgy érzi több ez mint barátság, régebben meg ezt a lelki társ dolgot, aztán úgy voltam vele már a nyitott kapcsolatba is lehet belemennék, ha akarná de nem akarta.
2022. szept. 27. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!