Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi mindent néznétek el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mindent néznétek el, ha úgy gondolnátok hogy megtaláltok a lelki társatokat, vagy ha úgy tetszik az igazit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kölcsönösen így gondoljuk egymásról hogy lelki társak lehetünk, viszont nem jöttünk össze, ő nem akar. Ha esetleg ez a dolog változna, akkor meddig mennétek el, mennyi mindent néznétek el neki? Például nyitott kapcsolatba belemennétek-e?
2022. szept. 27. 13:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Valami kötődésfóbiája van.
2022. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11-es, még nem hallottam ilyenről, de ez alapján a cikk alapján 100%ban ráismertem.


[link]

2022. szept. 27. 16:58
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha ő valóban a lelkitársam vagy te szavaiddal élve az igazi, akkor nem kell megalkudni semmiben.
2022. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nem ilyen fekete-fehér... Egy ember elméje tele van félelmekkel, gátlásokkal és frusztrációkkal. Van, akinek idő kell, hogy ki tudja alakítani magában azt, hogy tisztán és igazán kötődni tudjon a másikhoz. És van, hogy találkozik egy olyan emberrel, aki erre képes várni miatta.
2022. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14-es jól írta!
2022. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 én értem mire gondolsz. Sajnos sok ilyen ember van és kevés az olyan, aki értekeli a másikat annyira hogy várjon rá :(
2022. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én már lassan másfél éve várok, és még fogok is szerintem, amennyit kell.
2022. szept. 27. 17:51
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Kemény azért hogy dugni tud mással de kapcsolata még nem volt.. az ilyent hívom r#bancnak.
2022. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem olyan lelki társam biztos nincs, aki nyitott kapcsolatot akar. Szerintem neked fogalmad sincs, mi az a lelki társ, annak nem kell "elnézni" semmit, mert pont azért a lelki társad, mert olyan, amilyen. Nem az a lelki társ, aki nagy kegyesen összeáll veled, ha leszel a lábtörlője és mindent elnézel neki.
2022. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!