Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajánlatok, hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlatok, hogy tudnék változni?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategóriába soroltam be, nem tudtam máshova rakni.


Kicsit több, mint 1.5 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást. A kezdetektől fogva sajnos valamiért nem szeretem, ha a haverjaival van, vagy mással van. Mikor elmegy nélkülem bulizni szar a kedvem, hiába vagyok barátokkal, nem tudok kikapcsolni. Mindig nézem, hogy elérhető-e messengeren, kattogok mit csinálhat. Félek, hogy velük jobban érzi magát. És hát sajnos emiatt sok veszekedésünk van... van hogy megbeszéltük hogy hazaér 2re, és 1:50kor itt volt, nagyon vártam, de nem vette fel a telefont mert nem volt térereje, és ahogy ideért belekötöttem, bunkó voltam stb. És nem tudom ilyenkor hogyan kellene eszembe juttatni, hogy feleslegesen csinálom, mert nincs értelme. Ilyenkor egyszerűen csak elkap a hév vagy hogy is mondjam... Van időszak, amikor 2 hétig pl jó, de utána megint előröl kezdődik, valami hülyeségbe belekötök..

Nagyon nincs önbizalmam és nem tudom ez hozzájárul-e...


Gondolkodtam a kineziológuson, mert úgy érzem önerőből lehetetlen fejlődnöm.

Nagyon akarok fejlődni, de mikor eszembe kellene jutnia, sosem jut eszembe, és nem tudom magam fékezni.


Köszönöm a segítő kommenteket!


Én 22N ő 20 F


2022. szept. 29. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól gondolod önbizalomhiány. Csaltak már meg? Abból is eredhet. Csinálj olyan dolgokat amitől félsz. Utána nyersz mindig önbizalmat és egyre jobb lesz. Ne hagyd, hogy a félelmek irányítsanak és ezért tönkretedd a kapcsolatotokat. Tapasztalatból beszélek. Én is így tettem tönkre egy nagyon jó kapcsolatomat… Ezzel az örökös féltékenységgel + vitával kiölöd az érzéseit. Azt meg gondolom nem szeretnéd. :)
2022. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem csaltak meg, kihasználtak 2x is nagyon csúnyán kihasználva a szeretetem.

Semmiképp sem szeretném elmarni magam mellől, de ő is mondta, hogy ezekkel azt fogom elérni.

Keresek ilyen dolgokat akkor. :)

Köszönöm a gyors és segítő választ. :)

2022. szept. 29. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

A kineziologus is nagyon jó ötlet. De jelentkezhetsz önfejlesztő kurzusra is. Az nagyon jó, hogy belátod, ezt magadban kell rendezned. Önbizalmadat kell első körben rendezni.

Én is hasonló voltam, mindig rettegtem attól hogy elhagy, megcsal, nem vagyok elég jó neki. És ezzel tönkre is tettem minden kapcsolatomat. Mindig azt figyeld meg miért veszekszel vele, és mi az ami bosszant. Na ezekre kell magadban megkeresni a választ. Minden ott lesz.

Félsz hogy velük jobban érzi magát- önbizalom hiány. Nem hiszed el magadról hogy te is jó társaság vagy.

Ha nélküled megy szar a kedved- szintén önbizalomhiány, kontrolálási vággyal. Úgyis látja rajtad, hogy valami nem jó. Büntudatot akarsz benne kelteni azért mert ő jól érzi magát.

2 re hazaér de nem vette fel a telefont, nagyon vártad- függőség, meg kell tanulni hogy egy kapcsolat nem attól jó ha folyamatosan együtt vagytok, és a másiknak nincs szabad tere. Ez megint önbizalomhiány, nem tudod egyedül jól érezni magadat. A boldogságodat a kapcsolathoz kötöd. Meg kell tanulni önmagunkban is boldognak lenni, elfoglalni magunkat.

Nekem kb 1 évbe telt mire nagyjából összeszedtem magamat. De rengeteget olvastam, videókat néztem.

A mostani párommal már minden a legjobb. Nem izgulok rajta, hol van , kivel van, mit csinál. Engedem Őt. Egoistának hangzik de úgy fogom fel, hogy bizok magamban annyira hogy jobbat nem talál😅 és ezt sugárzom felé is. Erre mondta hogy imádja bennem hogy ilyen magabiztos vagyok. És pont ezzel azt is elértem, hogy nem nagyon akar nélkülem menni sehova. Már úgy szoktam mondani neki, hogy én most nem megyek, jó bulizást nektek. Nagyon nehéz volt idáig eljutni, de megérte.

2022. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak is nagyon köszönöm a kedves és segítő választ!! :)

Tényleg minden úgy van, ahogy leírtad. 😅

Elsősorban az önbizalmam próbálom visszaszerezni és nagyon jó lesz, amikor eljutok én is olyan szintre, mint te. :)


Esetleg tudnál segíteni, hogy milyen videókat néztél, vagy mit csináltál/olvastál, hogy egyedül is boldog legyél? :)

2022. szept. 30. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!