Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, amin NEM változtatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amin NEM változtatnál az életeden?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek rokonokkal. Sajnos eléggé bántalmazó családom van, már születésemtől kezdve kellett volna különköltözésre gyúrnom, hogy minél kevesebbet sérüljek beteg és aljas hazudós bántalmazó szülők és rokonok mellett. Ill oda se kellett volna születnem. De meg örülbetek így is mert rosszabb sorsúak is vannak.


De az önálló élet mindenképpen az amin nem változtatnék.

2022. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az érdeklődési köröm, a szakmám/tanulmányaim, a nyelvtudásom, a személyiségem nagy részet (nyilván én se vagyok tökéletes, de a hibáim nagy részét is el tudtam fogadni). Az emlékeim, élmenyeim. Barátaim, stb.


Nem tökéletes, de szeretem az életem.:)

2022. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A gondolkodásomon a hozzáállásomon mások és az élet felé.


Egyébként minden máson.


Valójában az segítene csak ha újjászületnék más külsővel másik országban és több ésszel olyan szinten, hogy a tanulás könnyebben menjen

2022. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egészségemen. Most is szar, de ha a jövőbe nézek, akkor semmi esély rá, hogy jobb legyen, a rosszabbodásra viszont nagy. Szóval jó lenne, ha nem lenne rosszabb az egészségem.


Szeretem a hobbijaimat: túrázás, úszás, bütykölés, infós és gamer témák, világ és folyamatok megértésére vágyás.


Szeretem, hogy magas vagyok, jók az adottságaim.


Több dolgon változtatnék az életemben jelenleg, mint amit megtartanék.

2022. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miket bütykölsz?
2022. szept. 30. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekem :)

Illetve a tanulmányaim, nyelvtudásom, és a hobbijaim eredményén.. bár kár érte hogy hobbi esetében kész hullámvasút.. jelenleg egy ideje tökéletesen minden úgy történt ahogy szerettem volna.

Illetve a testi adottságaimon. (Mostmár nem változtatnék)

2022. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem változtatnék. Azt tanulom, amit szeretnék, vannak szakmai sikereim, jó a párkapcsolatom, a szociális életem, a családommal a viszony, hobbim is van. Stb. Nekem tökéletes az életem. (Azaz megfelelő méretű problémák/kihívások vannak benne)
2022. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szorgalmasabb szeretnék lenni. Ez általában a tanulásban nyilvánul meg, pedig most gyerekkori álmomat valósítom meg, de nem bírok napi pár óránál többet tanulni, a seggemen ülni :D
2022. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pocsékok a rokonok, az apám egy igazi kretén, szerencsére anyám elhagyta, nem találok jó munkát mert ismerettség nélkül jó nem jön össze.


A külsőm nagyon előnytelen az egész fejemet cserélni kellene.


Iskola is szar volt emiatt mert mindig megmondták h nagy a füled nagy az orrod


Barátaim nem igazán vannak.


Hogy valami legyen így odáig jutottam, hogy 30 évesen elkezdtem járni rosszlányokhoz, mert csak az elutasítást kaptam a nőktől.


Tesóm még fiatalon elhunyt.


És még sorolhatnám...


Szóval az egész életemet megváltoztatnám.

2022. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És milyenek a rosszlányok?
2022. szept. 30. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!