Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az a egy dolog amit...

Mi volt az a egy dolog amit nem léptél meg az életedben pedig nagyban meg tudta volna változtatni a mostani életedet? És meg e bántad, hogy nem cselekedél?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy munkahelyem, apámmal dolgoztam, nem a fizetés miatt, szerettem az ottani embereket...aztán drog problémáim lettek, ezek kiderültek és felmondtam, mindennap megbánom legalább egyszer, sokkal jobban is élnek mint most, de már nem vesznek fel.


Ja meg vannak olyan exeim, ha vissza mehetnék az időbe, soha nem állnék szóba párral..ők is elcseszték eléggé az életem.


29f

2022. febr. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Réges-rég, mikor érettségiztem, a haver hívott, hogy jelentkezzünk együtt egyetemre. Sokat aggitált, csalogatott, de én nem akartam, mert lusta voltam, elegem volt a tanulásból. Ő jelentkezett, fel is vették, le is diplomázott akkor, vagy 20 éve. Ezt nagyon megbántam.
2022. febr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen volt, leginkább munkahellyel kapcsolatos.
2022. febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Több is van.


1. Elpazaroltam érettségi után 3,5 évet. Ez idő alatt már diplomát szerezhettem volna.. És most 23 évesen nem az alapképzést kezdeném, hanem a mestert.


2. Kiakartam menni Au-pairkedni az USAba vagy egy táborba nyárra, de valahogy nem tudtam rávenni magam, hogy elkezdjem a folyamatot. (Még lehetne, de már külön élek a szüleimtől és nem úgy van, hogy csak úgy neki ugrok ennek, akkor még úgy lett volna)

2022. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyni a depressziót győzni (bár ezt nem tudom, hogy lehetne) hanem csak azért is tanulni és edzésre járni.


Meg nem hagyni az exemet, hogy egyetemre és az ő szakára csaljon, majd utána kidob és még a szak sem érdekelt nélküle.

Se diploma, se szakma... Pedig képességeim alapján rég nem ilyen szar helyeken kéne tengődnöm.

Most meg már érettségitől újrakezdeni a tanulás feljavítását + diploma mikor dolgozok és albérletet fizetek... Örülök, ha van energiám élni.

2022. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugrottam fejest nincstelenül az ismeretlenbe, hogy hangmérnök lehessek. Lehet az is sokat segített, hogy az alkoholista apám az érettségi évében vált vállalhatatlanul állattá, mire anyámhoz költöztem, akit nem szerettem, mert csak az odamondogatásból állt a lusta élete...
2022. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtam kinn Angliában 20 évesen végleg, hanem hazajöttem ebbe a putri országba és itt ragadtam. Minden nap bánom!!!
2022. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!