Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú pár vagyunk, jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú pár vagyunk, jogos elvárás a páromtól, hogy szeretné, ha teljesen megszakítanám a férfi barátommal az eddigi beszélgetést ami üzenetek formájában történik?

Figyelt kérdés
Valamikor régen ez a barát szerette volna, ha alakul közöttünk valami, de jelenleg nem flörtről van szó, hanem megkérdezzük néha egymástól, hogy ki hogy van.

2022. okt. 2. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

"ez a barát szerette volna, ha alakul közöttünk valami"


Ez ebben a formában a szememben sem lenne barátság, pedig nekem is sok ellenkező nemű barátom van a szakmámból és az érdeklődésemből adódóan. Aki valaha több volt vagy többet akart, mint barátság, az nem barát, azzal nem bizalmaskodunk, nem tartogatjuk, hanem vagy összejövünk vele vagy leépítjük.

2022. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Megszakitani nem kell, de napi szintu kapcsolat ne legyen, es informalis szintnel ne legyen tobb. Mind a kettot, ha tulleped, akkor az energiad egy resze kifele kezd aramlani a kapcsolatbol. Az meg nem jo.
2022. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Hat, ha tudott róla, hogy neked van ez a férfi barátod és összejött veled, akkor ezt is el kellene fogadnia. Ha neki ez nem volt akkor oké, akkor minek jött össze veled ?

Én sem preferalom, ha a paromnak vannak ellenkező nemű barátai, de nem kérnem meg, hogy szakítsa meg velük a kapcsoaltot, hanem alapból össze sem jöttem volna vele.

De neki semmi joga nincs megvaltoztatni.

2022. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom oszinten, a parom joban volt egy csajjal mikor mi osszejottunk, de elottem ok sokat flortoltek egymassal, meg amugy az a csaj mindenki massal is, es en nem akartam, hogy ez a lany az eletunk resze legyen. Nem tartom az ilyen baratsagot oszintenek.
2022. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Én nagyon laza vagyok ezekben. De amikor kiszökkent a barátnőm száján egy olyan, hogy "nagyon hamar megértettük egymást, egy húron pendültünk azonnal", akkor mondtam, hogy vagy azonnal megszakít vele minden kapcsolatot vagy végeztem vele.
2022. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Jogos maximálisan!


Én is el vártam ezt a volt exemtől. Miattam sosem tette meg, nagyon rosszat tett a kapcsolatnak.


Szerintem próbáld megtenni a párod ért ha nem megy lehet ki fog dobni amit én meg is értek.

2022. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Jogos, ugyanis ez a "barát" ebben a pillanatban felszedne, ha tehetné.


Ugyan azt hazudja, hogy nem, de ne légy naiv...

2022. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!