Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki szereti a párját flörtöl más nőkkel?

Figyelt kérdés
És figyeli az arcát, hogy mit reagál rá?

2022. okt. 2. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Szeretheti. Vannak nyitott kapcsolatok, ott a másik fél tud mindenről.
2022. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem.
2022. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem. De hát a nők már csak olyan férfit választanak, akik csalfák, a normális férfinak meg nem marad senki. EZ van!
2022. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nagyon nem mindegy, hogy milyen flörtről van szó, mi a mögötted szándék, már ha van.


Az ember (legyen az férfi vagy nő) alapvetőrn vágyik az elismerésre az ellenkező (vagy épp sajáttól, ha az érdekli) nemtől. Nincs olyan nő, legyen akármilyen jó is a kapcsolata/házassága aki nem örülne annak, ha egy igazán jóképű férfi megnézi az utcán. Ugyanez fordítva. Egy férfinek is imponál ha egy jó nő stíröli pl a buszon vagy bárhol. Ez nem jelenti azt, hogy ne szeretné a párját.

Aki erre azt mondja, hogy bőven elég ha a párjának tetszik, szerintem nem mond teljesen igazat. A napok nem homogének, mindenkinek van jobb és rosszabb. Egy ilyen eset megdobja az önbizalmat és akár még a kapcsolatára is jó hatással lehet.


Tehát az ember vágyik az elismerésre másoktól is. Én azt gondolom van az a szintű flört ami NEM arról szól, hogy meg akarod csalni a párod, hanem egyszerűen csak egy kis önbizalomnövelés, játék ami jól tud esni ha az ember épp arra vágyik. Ennek nyilván meg vannak a maga határai. Ez szerintem, ha a kapcsolat rendben van, ártatlan. Nyilván nem a párod előtt.


Ott a másik, ami nyilvánvaló szexuális érdeklődésre utal, amikor arra megy ki a dolog, hogy mozduljon előre valami. Akár csak pusztán szexuálisan, akár érzelmileg is. Vannak azok az érintések, azok az elejtett megjegyzések, nézések amik egyértelműen nem ártatlanok.


Akinek nincs hiány a kapcsolatában nem fog félrelépni. Akinek van, az nagyobb valószínűséggel.


Szerintem ezt érdemes nézni, hogy meddig jut el a dolog. Mik azok a konkrét dolgok amiket tesz/mond az egyik fél (v akár mindkettő). Milyen módon, milyen hangsúllyal, stb stb.


Szerintem egy értelmes ember érzi, hogy mi az ami még tök ártalmatlan és csak jólesik és mi az, ami már túllépi ezt a határt.

2022. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

#4!


Volt olyan barátnőm, aki bíztatott a flörtre. És mivel a szeme előtt történt, ezért mindeki tudta, hogy nincs célja. A párom tudta, hogy jól esne a másik nőnek és nekem is jó volt ez a szabadság.

2022. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

10 évben egyszer oké, naponta nem.

Arra én is kíváncsi lennék, hogy mennyire zavarja a csajomat, de ennyi.

2022. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Értelmesebbje tudja hogy nem.
2022. okt. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!