Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat egy 30 as férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy 30 as férfi egy 40 es nőtől ha valóban szereti?

Figyelt kérdés

A nő nem tervez családot illetve nem tudja akarna e.

A pasinak meg mindegy van e csaladja vagy nem lesz


A pasi (aki jo pasinak számít, megkaphatna huszasokat is)minden erejével, ha kell gyűrűvel is bizonygatja a szerelmét.(nem kézkéréssel)


Valójában mit akarhat?

A nőnek mit kellene lépnie?



2022. márc. 11. 11:21
 1/9 A kérdező kommentje:

A nőnek valodi komoly kapcsolatra van szüksége, es nem arra hogy elvegyék a maradéknyi "fiatalságát."

Mit tegyen a nő

2022. márc. 11. 11:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat se garancia kortól függetlenül.

Legjobb barátnőm 44 éves és 31 éves a párja. Én is 7 évvel idősebb vagyok a páromnál (én vagyok a nő) munkatáram felesége 13 évvel idősebb nála. Vannak pozitív és negatív példák is persze. És a kapcsolatnak gyorsan véget tud vetni az idősebb nő állandó féltékenysége.

Ha úgy érzed tudsz bízni magadban és benne is, és látsz rá lehetőséget, hogy akár egy komoly kapcsolat is alakulhat, akkor vágj bele.

2022. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem is a komoly kapcsolat kialakulása lenne a kérdés.


Hanem öregen (50-60)fog kidobni..?

2022. márc. 11. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, ugyanakkor ez bárhány éves férfira és nőre is igaz. Ok nélkül senki se szakít, 20 év múlva lehet te fogsz.


Mit kell tenni?

Amit jónak látsz, ha őt megfelelőnek gondolod párkapcsolatra, vonzódsz hozzá, megbecsül, akkor próbáld meg. Ismerkedés során is vissza lehet utasítani valakit, amennyiben úgy érzed nem megfelelő, nem szükséges 20 évet várni!

2022. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam, pár hónapja kezdődött,de én végül félretettem a kételyeket és élvezem amit adunk egymásnak. Hogy mi lesz később senki sem tudja,de egy esetleges szakítás nem is a kortól függ.

Szeretjük egymást és inkább azt bántam volna meg ha nem megyek bele.

2022. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus?
2022. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. 10 év anya komplexus? Xdd
2022. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te mit akarsz tőle?
2022. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37 éves nő, 25 éves "ffi". A kapcsolat nagyon jó volt az elején, életem legszebb három éve volt. De ma már tudom, hogy amiket mondott nem kell komolyan venni. Fiatalon nagyon könnyen kimondja az ember a dolgokat, meggondolatlanul. Szoval a kapcsolat hanyatlik, és nem miattam.
2022. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!