Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nagyon szép és a szexi lányok vonzó külseje legtöbbször unszinpatikus belsővel párosul?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon sok szép, és kedves lányt ismerek. Mondjuk lehet azért, mert az én koromban már nem akkora divat a picsulás. (22f)
2008. dec. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:
100%

Szerintem helyesen írtad,hogy több lányról van szó,de azért semmiképpen nem lehet általánosítani-sőt szerintem csak erre vagy most különös figyelemmel-pedig ha vennél egy másik kategóriát teszem azt megnéznéd mondjuk a szőkéket,vagy barnákat,vagy túlsúlyosakat,vagy véznákat,vagy bármilyen más csoportosítás szerint,akkor ugyanezt tapasztalnád náluk is.

Nincs ebben semmi meglepő.

2008. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is szokták mondani, hogy szép vagyok és én sem tartom magam csúnyának. Bár a fogaim rondák, de most kapok fogszabályzót. Szóval a lényeg, néha én is annyira félek, hogy ilyen lány vagyok, pegid nagyon nem akarok hisztizös plázap...a lenni.
2008. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mások véleménye szerint helyes lány vagyok, én magammal sosem vagyok elégedett. Ez egy picit más téma, de én szeretnék azok a nők közé tartozni, aki a "csinos-okos" kategóriába tartozik. :)
2008. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert a legtöbb szép lány beképzelt is! Aki meg kevésbé szép, az még tud normálisan gondolkodni!
2008. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért beképzelt a legtöbb szép lány, mert teljesen el van szállva magától, annyira szépnek hiszi magát hogy megfeledkezik a viselkedéséről és azt gondolja hogyha szép.. miért ne lehetne bunkó? Hisz a szépsége úgyis levesz mindenkit a lábáról..


A kicsit csúnyább lányok meg a kedvességükkel "takarják el" a csúnyaságot..

2008. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha "szép és sexy" alatt az agyonvakolt cicababákra gondolsz, akkor még nem láttál valóban szép és szexi csajt...
2008. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!