Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők akiket ver a férje/párját....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiket ver a férje/párját. Miért tűrik?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy miért tűri sok nő az agresszív férjét/párját. És miért nem hagyják ott. Mi az oka.
2022. okt. 4. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Fél tőle, hogy ha elhagyja, csak még jobban bedurvul és utána megy. Erre sajnos elég jó esély is van. Elég sok ilyen történet van sajnos a hírekben; feldarabolta, kinyomta a szemét, agyonverte, elásta, torkát elvágta.


Anyagilag/gyerek miatt függ tőle.

2022. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted az ilyeneket csak ugy dalolva ott lehet hagyni?
2022. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen férgek sajnos sokszor trükkösek, és megoldják, hogy a nő ne tudjon megszökni.


Ez lehet pl. anyagi függés kialakítása és barátok/rokonok eltávolítása (sajnos ismerek ilyet...), fenyegetés, manipuláció, és ezek keveréke.

2022. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyenek leépítésére módszeresen, hogy nyugodt maradjon, nyugodtan lehessen elválni, vagy kialakitani, hogy a bántalmazó maga akarjon menni, vagy a bántalmazó ne akarjon ölni/verni/tönkretenni/végtelen lista, bosszút állni, nem sokan képesek.

Ezekhez külön trükkök kellenek és a bántalmazottnak nagyon esznél lenni miközben teljesen megvezeti a bántalmazót. Nagyon sokaknak nem jön össze.

2022. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
kötekszel? Kérsz a gyűrűmből bzki?
2022. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Gazdag nőket aztán tuti csak egyszer lehet megverni mert ő el tud menni és tud magának lakást venni
2022. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem elég szar az életük, ezt élvezik stb.

Az én exem is agresszív volt. Az 1. pofon utàn szakítottam. Utána még vagy fél évig a nyakamra járt, hívogatott, zaklatott stb. De nem fogadtam vissza, telefont nem vettem fel, később számot is cseréltem, idővel megunta.

2022. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez 2 dologtol fugg hogy milyen a no szemelyisege, meg hogy mennyire utik
2022. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!